Pánske trendy tohtoročného leta. Oplatí sa do nich investovať

Rovnako ako ženy, aj páni chcú vyzerať k svetu. Preto teda sledujú aktuálne trendy, ktoré si postupne kupujú do svojich šatníkov. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí chcú vyzerať k svetu, potom prinášame tohtoročnej pánskej trendy leta, bez ktorých sa nezaobídete. Rovnako ako sa mení dámske trendy vo svete módy, menia sa tak aj pánske. Ak sa vydávate nakupovať, dajte na naše tipy.

Nie nadarmo sa hovorí, že šaty robia človeka. Navyše šaty sú v súčasnej dobe niečo, podľa čoho sa hodnotí aj charakter človeka. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí chcú vyzerať štýlovo a moderne a chcú tak zaujať na prvý pohľad, kúpte si minimálne to, čo nižšie zmieňujeme. Práve to totiž patrí k pánskym trendom tohtoročného leta.

Ľahké košele so stojačikom

Aj počas leta môžu páni nosiť košele. Navyše práve košele sú to, čo sa v lete odporúča nosiť. Aktuálne sú totiž in ľahké, plátené košele, ktoré majú len nízky stojačik. V ideálnom prípade si kúpte jednu takú bielu košeľu, potom už je to čisto na vás, po akej ďalšie farebné košeľu siahnete.

Polo tričká

Rovnako ako vlani, aj tento rok si svojich priaznivcov nachádza polo tričká, ktorá zostala v móde. Nie sú to tričká vhodná len pre mužov starších, ale naopak ich môžu nosiť aj páni, ktorí sa radia k mladšej generácii. V prípade, že chcete investovať do polo tričiek, vyberajte si hlavne jednofarebné kúsky, ktoré sa vám budú dobre kombinovať.

Mokasíny

Aj keď sa v lete nosia hlavne otvorené topánky, sandálom sa tento rok vyhnite. Mokasíny sú totiž to, čo páni môžu nosiť dnes a denne. Hodí sa skvele k šortkám, ale aj nimi Nepohrdnite vo chvíli, keď idete napríklad na oslavu alebo na svadbu. Aj k obleku sa totiž skvele hodí, len si do nich nedávajte vysokej farebné ponožky a zvoľte skôr krátke, takmer neviditeľné.

Tašky cez rameno

Nosiť sa tiež oplatí tašky cez rameno, ktoré sú štýlovejšie než ľadvinky, ktoré si obľúbili hlavne ženy. Tašky cez rameno majte menšie, tie sú vkusnejšie.