Pánske módne trendy, v ktorých bude každý muž sexy

Nielen dámske oddelenie sa raduje z nových trendov, ktoré priniesli teplé mesiace. Aj páni majú naraz z čoho vyberať. V súčasnej dobe sú atraktívne hlavne džínsové kúsky, tiež rôzne typy jarných búnd. Poďme si módne trendy tohtoročnej jari a leta zjednotiť do krátkeho zoznamu, ktorý môže byť napríklad pomocníkom vo chvíli, keď sa vydáte nakupovať bez priateľky. Ukážte tak svojej drahej polovičke, že nejaký cit pre módu máte. Uvidíte, ako ju nadchnete. 

Džínsovina frčia aj v pánskom svete 

Každá žena vie, že džínsovina, to je skrátka moderné. V súčasnej dobe sú džínsové kúsky vyzdvihované hlavne v dámskom svete, ale aj páni musia mať na pamäti, že džínsovina proste letia. Konečne sa do módy dostávajú aj iné kúsky než len pánske džínsy. Zrazu môžu páni voliť medzi džínsovými vestami, tiež džínsovými kraťasy na štýl Pala Haberu, mimo to môžu investovať aj do džínsových búnd, ktoré sú ideálne nielen na jar, ale aj na leto, kedy bude potrebné sa pred chladnejšími večery trochu zahriať. Čím roztrhanější jednotlivé kúsky budú, tým lepšie. 

Bomber pestrých farieb sú top 

Pokiaľ zháňate do svojho šatníka kúsok, ktorý bude unikátny pre svoju farbu, odporúčame siahnuť po bomber, ktoré dnes páni zakúpia v mnohých farebných kombináciách. Páni by mali preferovať horčicovo žltú farbu alebo prípadne khaki odtieň. Namiesto čierneho klasického bomberu voľte bordó bomber, ktorý opäť zahreje aj pri letných, chladnejších večeroch. 

Biele tenisky sú in aj v pánskom svete módy 

Do dámskeho sveta módy sa dostali hlavne tenisky bielej farby, ktoré sa nosia takmer ku všetkému. Aj do pánskeho sveta sa tento trend v podobe bielych tenisiek dostal, tiež možno tento trend kombinovať doslova zo všetkým. Nebojte sa kombinácia so spoločenskými nohavicami, buďte otvorení aj kombináciu s klasickými džínsy alebo obyčajnými šortkami. 

Ľadvinky miesto batohov 

Ak neviete, kam dať peňaženku, mobil alebo kľúče, odporúčame si zaobstarať takzvanú ľadvinku. Ľadvinku môžete nosiť cez rameno, netreba si ju uväzovať okolo pása.