Pančucháče majú svoje miesto!

Pančucháče alebo tiež silonky určite pozná každá dáma, žena i slečna. Hoci zdanlivo nevýznamné, sú podstatnou súčasťou módneho sveta. Vo svojom šatníku je máme všetky. Využijeme v každom ročnom období. Áno aj v lete by sme ich mali obliecť, obzvlášť na významné spoločenské udalosti. V chladnom prostredí nás zase zahrejú. 

Pančucháče môžeme brať ako nenápadnú súčasť nášho outfitu, alebo naopak môžu byť tým najzaujímavejším kúskom. Záleží na nás, akú máme fantáziu a odvahu. 

„Neviditeľné“ silonky 

Sú ženy, ktoré na tieto silonky nedajú dopustiť a oblečú je ku všetkému. Na druhú stranu sú ženy, ktoré si tieto silonky dovoliť nemôžu alebo nechcú. A prečo? Dôvody môžu byť kŕčové žily alebo modrinky či iné drobné nedokonalosti, ktoré ženy nerady ukazujú svetu. 

Kameň úrazu býva tiež v zle zvolenom odtieni. Volíme buď moc tmavý, alebo naopak svetlý. Niekto sa chce tomuto problému vyhnúť, a preto zvolí farebné pančuchy. 

farebnosť 

Tu nemáme na mysli tradičné čiernu alebo sivú. Tu je ale treba mať trochu cit pre farbu. Pohybujeme sa tu na tenkom ľade, mohlo by sa nám to totiž zvrhnúť a vyzerali by sme skôr nevkusne a to nie je náš cieľ. Ale zase sa toho nemusíme toľko báť, dnešný módny svet je trochu uvoľnenejší, než tomu bolo kedysi. 

Ak sa odvážime, tak farebné silonky budú tou čerešničkou v našom outfite. Báječne vyzerajú farby v tmavom tóne ako napríklad hnedá, modrá, šedá, zelená, žltá a oranžová. U žltej a oranžovej je potrebné dať si pozor, že nám nohy opticky rozšíria, preto by ich mali voliť ženy, ktorým tento efekt skôr prospeje.