Opustí úzke džínsy módny svet?

Retro štýl opäť dobýva svet módy. Moderné sú najmä kúsky pochádzajúce zo sedemdesiatych či osemdesiatych rokov. Medzi nimi sa nájdu aj takzvané „zvonáče“ či celým názvom zvonové nohavice, ktoré si pamätáme hlavne z legendárneho filmu „Horúčka sobotňajšej noci“. Podľa návrhárov je tento rok rokom zvonových nohavíc. Nohavice sa v posledných rokoch snaží prebojovať do sveta módy, bohužiaľ neúspešne. Tento rok však môže byť všetko inak. Práve tento rok je rokom retro kúskov, teda aj zvonových nohavíc. Znamená to, že sa úzke džínsy vytratí z obchodov?

Úzke džínsy sme si obľúbili. Podčiarkujú krivky našej postavy, sú pohodlné a väčšina z nich má vysoký pás, čo je dnes veľmi populárne. Asi žiadna žena si nedokáže predstaviť svet bez úzkych džínsov. Našťastie sa z módneho sveta nevytratí. Sú to totiž nadčasové kúsky, ktoré sú a vždy budú dostatočne kupované.

Zvonové nohavice nebude nosiť každý

Opäť sa spoločnosť rozdelí na dve skupiny. V jednej skupine budú milovníci zvonových nohavíc, ktorí na ne nedajú dopustiť a ktorí budú ochotní ich vymeniť za úzke džínsy, v druhej skupine budú naopak tí, ktorí zvonové nohavice z celého srdca neznáša. Tak to bolo aj v sedemdesiatych a v osemdesiatych rokoch. Tiež sa spoločnosť delila na skupiny, tiež tu boli tí, ktorí zvonáče milovali a ktorí ich na druhú stranu úprimne nenávideli.

Zvonové nohavice na sto rôznych spôsobov

Tento rok sa nesie v znamení retro kúskov. Kto by si však pomyslel, že mnohé retro kúsky sa budú predávať v toľkých spracovaniach. Napríklad zvonové nohavice budú v mnohých prevedeniach. Nielen, že si ich budete môcť kúpiť v klasickom strihu, ale tiež si ich budete môcť zaobstarať s volánikmi alebo v takej podobe, že sa budú rozširovať už v polovici stehien. Samozrejme nájdeme na pultoch obchodov aj kožené varianty. Aké variante a akému strihu dáte prednosť vy?