Obuv na jar i leto

Trendy obuvi pre tohtoročnú jar a leto sú opäť hravé. Môžete si vybrať vlastne čokoľvek, čo vás bude baviť. Nemôžete šliapnuť vedľa.

Všade prítomný plast

Plastové topánky sú už pár rokov klasikou. Pátrajte po tých s certifikátmi a atesty, antibakteriálnych, v ktorých sa nepotí nohy. Skúste napríklad značku Coqui. Od žabiek cez baleríny a tenisky tam nájdete ultra ľahkú obuv, ktorá sa naozaj oplatí. Ďalej je v hre treba populárna značka Melissa neb ZAXY obuv, čo je lacnejší variant konkurencie. Plastové balerínky čakajú na vás.

Brazílska značka s hravým dizajnom pohodlnosti a praktickosti je ZAXY. Prevedenie balerínok sa veľmi nápadne zhoduje s konkurenčnou značkou Mel. Nejde ale o nevkusné kopírovania. Zaxy využíva plast a svoje vykrojené balerínky originálne zdobí väčšími a krásnymi kontrastnými kvetmi.

V ponuke majú aj štýlové, hravé letné žabky s lesklou mašľou, ktorá vynikne na pláži aj na prechádzke v meste. Vyrobené sú v Brazílii a sú 100% recyklovateľné. Dnes jednoducho proces recyklácie prenikol aj do obuvníckeho priemyslu a umožní nám chrániť naše životné prostredie aj v tejto nečakané oblasti.

Loafers

Uzavretá aj otvorená obuv v strihu Loafers, tvorí pohodlnú variantu sčasti športové a tiež čiastočne casual a prispôsobí sa vášmu štýlu. Zvoľte si farbu, siahnite po osvedčenej klasike, alebo buďte odvážni. Sú veľmi pohodlné a radí sa k teraz k najviac trendy obuvi. Najmä vďaka pohodliu a svojou univerzálnosti.

Špicaté a s prestrihmi

Špicaté topánky stále letia. Aké teda zapadnú do vášho nového šatníka a budú s ním korešpondovať, alebo ho doplní novým štýlom? Okrem zvýraznené spomínanej špičky sa dnes nosí tiež obuv veľa s prestrihmi a perforáciou. Značka Tamaris má hneď niekoľko topánok v ponuke v tomto štýle.

Letná kolekcia UGG

Značke UGG musíte dôjsť na chuť. Poznáte asi model nízkych huňatých pätiek. Aktuálne má značka UGG ucelenú kolekciu pre jar a leto. Za zmienku stojí zlato-biele tenisky, alebo béžovej Loafers a krásne sandále farby nude. UGG sa vylúpla z ulity a predviedlo, že nielen huňaté topánky sú jeho umením. Vie ďaleko viac než len neforemný huňatý model známych čižiem.