Oblečte sa do štyroch základných elementov. Ako na to?

Ženy každý deň vedú obrovské dilemu, a síce dlho premýšľa, čo si majú na seba obliecť. Mnohé už siahajú po klasike, volí také módne kombinácie, ktoré nosia snáď každý druhý deň. Ak patríte k týmto ženám, odporúčame siahnuť skôr po niečom novom. Ale po čom? Inšpirujte sa. Inšpirovať sa môžete nielen vašimi módnymi idoly a ikonami, ale inšpirovať sa môžete okrem toho tiež základnými elementy, a síce vodou, ohňom, vzduchom a zemou. Že neviete, ako sa podľa štyroch základných elementov obliekať? Poradíme vám.

Ako sa obliekať podľa vody

Ak sa rozhodnete obliecť sa do vody, budú vo vašom outfite hrať veci sa sieťovanými prvky, samozrejme modrá farba bude hrať prím. Doplnky budú napríklad v podobe perál, ktoré sú nestarnúci a nadmieru elegantný, alebo budú doplnky v podobe zlatých prvkov, ako sú náramky alebo náušnice.

Ako sa obliekať podľa ohňa

Ak máte v očiach žiar a oheň, podľa ohňa sa začnite obliekať. Prim budú hrať vo vašom looku farby, ako je oranžová, žltá, tiež červená, čo sú odtiene typické pre žeravé plamene. Ak chcete svoj outfit niečím oživiť, odporúčame staviť na strapce, ktoré sú pre oheň tiež typické a majú ho symbolizovať v plápolajúci podobe.

Ako sa obliekať podľa vzduchu

Ďalším elementom je vzduch, lenže ako sa podľa vzduchu obliecť? Čo treba zvoliť mini šaty v ľahkom bielom až svetlo modrom odtieni, k tomu zvoľte napríklad džínsovú bundičku a jemné, modrobiele šperky? Čo sa týka obuvi, pokojne siahnite po moderných bielych teniskách, s ktorými nikdy nešliapnete vedľa.

Ako sa obliekať podľa krajiny

Posledným základným elementom je krajina, teda outfit bude zjednotený do hnedého odtieňa. Odporúčame staviť na prútie alebo slamené modely, teda kabelky alebo klobúky, povolená je aj koža a kožené kúsky.