Nová sezóna = nová móda

Pomaly ale iste nám už leto končí, preto zatlačíme slzu a z šatníka pomaly, ale isto vytiahneme teplejšie oblečenie. Je potrebné sa ale rozhliadnuť, čo v tohtoročnom jesene bude hitom ulice. V čom vyraziť, aby sme boli módne a šik? Máme pre vás pár typov, ako rozžiariť jesenné ulice.

Štíhly pás

Zahoďte nudné opozerané doplnky a vymeňte ich za krásne široké pásiky. Zabudnite na pásky u nohavíc. Tieto pásky sú široké aj viac ako 15 cm a vykúzli vám krásny osí pás. Nosia sa na blúzke či širších šatách.

Vypchávky sú späť

To, že sa móda neustále vracia a len sa trochu vylepší, nie je nič nové. Preto sú späť vypchávky ramien. Nájdete ich všade, od blúzok, dámskych košieľ až po kabáty. V kombinácii so širokým opaskom budete majiteľkou postavy tvare presýpacích hodín.

Výrazné pančucháče

Niektoré z nás je milujeme, iné sa im vyhýbajú, reč je o pančuchách. Toto ale nebudú len tak obyčajné telové pančuchy, ako je všetci veľmi dobre poznáme. Tieto pančucháče sú v rôznych farbách napríklad zelenej, oranžovej, žltej. Tiež musí mať nejaký vzor. Najlepším možným vzorom je čipka. Určite nezabúdajte na krásnu vínovo červenú farbu. V takýchto pančuchách vyniknete a budete sexy.

Vzor je daný

Tohtoročným hitom v oblasti vzorov sú výšivky. Pokiaľ si zaobstaráte blúzku či kabát s krásnou výšivkou určite neurobíte chybu. Najväčším módnym trendom sú výšivky ruží. Sú romantické a dajú vášmu oblečeniu ženskú jemnosť a zmyselnosť. Nebojte si výšivky kombinovať, ale myslite na to, že s ničím sa to nemá preháňať. Do výšiviek sa môžete pustiť aj samy a zo starého kúsku urobíte jedinečný hit.