Noste čiapky štýlovo

Čiapky sú v zime veľmi užitočná vec. Chráni nás pred nepríjemným mrazom a studeným vetrom. Mnoho žien sa ale týmto nepriaznivým prírodným vplyvom radšej dobrovoľne vystaví len, pretože si nevie rady, ako čiapku nosiť.

Čiapka je tiež krásny módny doplnok, preto by bola veľká škoda, keby bola vynechaná. Ale je pravda, že existuje veľa ženských argumentov, prečo ju nenosiť. Dôvody sú jasné, zničíte si účes, vlasy sú po nosení čiapky spľasnuté a mnohokrát elektrizujú. Hoci sa vám to možno nebude zdať pravda, čiapky pristane naozaj každému, len je potrebné vybrať tú správnu.

Ako vlasy pod čiapku upravovať?

Aby ste sa vyhli, milé dámy, nepríjemnému elektrizovanie vlasov, je potrebné zvoliť už pri ich umývaní správny šampón. Zvoľte antistatický šampón a tiež hrebeň. Tým sa zbavíte jedného zásadného problému. A teraz aký voliť účes.

Baret

Pod je vašou tohtoročný voľbou baret robíte len dobre, pretože baret sa stal tohtoročným veľkým hitom. Táto čiapka sa hodí ako pre dlhovlasé, tak krátkovlasé ženy. Pod baretka nechajte vlasy voľne rozpustené a nebojte sa nechať vykuknúť aj ofinu. Tiež voľný pletený vrkoč vyzerá veľmi dobre.

Zimná pletená čelenka

Tento módny hit je späť. Pokiaľ čiapku vážne razantne odmietate, voľte túto variantu. Zásadne ju ale nasadzujte cez vlasy nie opačne. Či je necháte rozpustené alebo zopnuté v vrkoča je len na vás.

Čiapky a krátke vlasy

Ak máte krátke vlasy, nebojte sa nosiť čiapky. Základný pravidlom pre to, aby vám čiapky pristala je, nechať vykuknúť aspoň kúsok vlasov napríklad ofinu. Čelenku sa tiež nemusíte báť vyskúšať.