Nohavice na párty? ÁNO!

Väčšinou keď sa ženy chystajú na párty, oblečú šaty alebo sukňu. Prečo? Pôsobí to na nás slávnostnejšie? Či viac sexi? Asi áno, ale už ste skúsili, milé dámy, oblečú sexi nohavice? 

Krátke sukne alebo šaty už sú akosi opozerané. Je potrebné prísť na párty s niečím, čím budete jedinečné. Čo tak siahnuť po sexy úzkych džínsoch alebo upnutých čiernych nohaviciach? Síce vám nebudú končiť pod zadočkom, ako niektorým slečnám, ale aj tak ukážu vašu postavu a zároveň ukryjú nežiaduce belasá či kŕčovú žilku. A tiež nechajú trochu tú pánsku predstavivosť pracovať. 

párty nohavice 

Na párty môžete obliecť vlastne akékoľvek nohavice. Podstatné je to, aby ste sa v nich cítili dobre a hlavne sebavedome. Ideálne sú úzke nohavice, ktoré vyrysujú vašu postavu a vo farbe čiernej ktorá schová prípadné kilečko navyše. Materiál je taky na vašom výbere. Mal by byť pohodlný a pružný pre prípad, že by ste sa chceli predviesť na tanečnom parkete. 

Vzhľadom na to, že nohavice sú čiernej farby, môžete si dovoliť sa uvoľniť pri výbere vŕšku. Blúzka či top môže byť farebný, so vzorom či bez, lesklý či matný. Toto je len a len na vás a na tom, ako ďaleko chcete pútať pozornosť. 

Dokonca aj čiernu blúzku vám schvaľujeme, ale musíte si dať pozor, aby odtieň čiernej bol rovnaký. Nevyzeralo by dobre, keby nohavice alebo blúzka bola svetlejšia. Pôsobilo by to sprané a ošumelé. Ak zvolíte outfit celý v čiernej, je potrebné túto farbu oživiť farebnými alebo výraznejšími striebornými doplnkami. Idete na párty a nie pohreb, takže sa toho nebojte.