Nebojte sa odhaliť!

Každá z nás chce vyzerať príťažlivo, ale hranica medzi decentným odhalením a lacnosť je veľmi tenká. Čo si budeme nahovárať, keď sa rozhliadneme okolo seba, nájdeme mnoho žien, ktoré hoci nevedomky, túto hranicu prekročili. 

Výstrih by mal byť jednoducho tak akurát. Aby sme sa my cítili sexi a aby sme sa stále nemuseli strážiť, či je všetko tam, kde má byť. Zavinovacie dekolt je výhra pre všetkých. Pristane každej žene s akoukoľvek postavou. Ovšem pre väčšie poprsie je veľmi vhodný. Pre menšie poprsie zvoľte výstrih lemovaný čipkou či volánikom, ktorý vám poprsie opticky zväčší. 

Čipka je čipka 

S čipkou okolo dekoltu zobudíte elegantný dojem a aj obyčajný zvršok je v ten okamih TOP. Oblečte k nemu sako alebo denim bundičku a máte skvelú kombináciu na chladnejšie počasie. Či oblečiete sukňu alebo nohavice je čisto na vašom vkuse a nálade. 

farby 

Nebojte sa aj na jeseň obliecť farby. Každá z nás by mala vo svojom šatníku nájsť pár výrazných jednofarebných kúskov, ktoré sa potom ľahko kombinujú so zvyškom outfitu. Tmavovlásky zažiari vo fialovej a blondíny zase v modrej. 

Zvieracie vzory 

Áno zvieracie vzory sú stále IN! Takže ak kvety či volániky nie sú vaše parketa, vyberte tento vzor a to sa zavinovacím efektom. Tieto šaty sa hodí ako na leto tak jeseň, pretože vyzerajú skvele aj ku čižmám! 

jemné farby 

Tak ako výrazné farby tak aj jemné tóny farieb majú v tomto období svoje miesto. Ak zvolíte oblečenie v jemných tónoch, siahnite po výraznejších doplnkoch alebo pridajte na líčenie. Avšak nie oboje naraz je správna voľba!