Nazeráme do botníku speváčky Rihanny

Orientujete sa na aktuálne hudobnej scéne? Potom iste viete, kto je Rihanna. Jedná sa o krásnu speváčku snědší pleti, ktorá sa v minulosti zaplietla s mnohými nemilým a nie práve hodnými milenci. Avšak jej pesničky sú nadčasové, sú geniálne a počúva je ako starší, tak i mladá generácia. Rihanna je však tiež módnou ikonou. Mnohí ľudia sa túžia obliekať ako ona, vyhľadávajú módne kúsky, ktoré sama ona nosí a túži v nich vyzerať rovnako atraktívne ako ona. Síce vám teraz neodtajníme celý jej šatník, ale začneme botníkom, v ktorom sa skrývajú nielen topánky mnohých slávnych návrhárov, ale tiež sa v ňom skrývajú topánky, ktoré si môžete kúpiť aj vy, keďže ide o topánky celosvetovo známych a preslávených značiek, ako je treba značka PUMA. 

Rihanna je známa nielen svojím barbadoským pôvodom, ale tiež je známa svojím módnym štýlom. Extravagantné kúsky kombinuje zdanlivo nemožne, mnohé ženy by sa do kombinácií, ktoré ona preferuje, samy nepúšťali. Ona nedbá na to, či je jej oblečenie pohodlné alebo elegantné, kombinuje s jednotlivými kúskami obuv, ktorú si práve obuť chce. A my nahliadneme teraz do jej šatníka a odtajníme, aké topánky ku svojim lookům kombinuje najčastejšie. 

Čižmy, tenisky aj Manolo Blahnik 

V jej botníku nájdete ako obyčajné topánky dostupné v bežných obchodoch, ale tiež aj originálne kúsky putujúce z rúk nejedného módneho návrhára. Sama Rihanna veľmi dobre vie, že v móde hranice neexistujú, preto prečo neupustit uzdu svojej vlastnej fantázii? 

Medzi jej najobľúbenejšie obuv patrí obuv pochádzajúce z dielne známeho módneho návrhára, ktorý mal b nedávnej dobe i svoju vlastnú výstavu v hlavnom meste Českej republiky. Tým módnym návrhárom je Manolo Blahnik, ktorého topánky barbadoská diva obula napríklad na odovzdávanie Billboard Music Awards pred dvoma rokmi. Jednalo o obuv zo žltého saténu, ktorá bola ozdobená krištáľovú brošňou. 

Nájdeme aj obyčajnejšie botky 

Samozrejme jej botník sa neskladá len z dych berúcich modelov Manola Blahnika, ale aj z krásnych modelov tenisiek značky Puma s vysokou podrážkou. Okrem tenisiek nájdeme v botníku barbadoskej speváčky tiež čižmy, ktoré sú veľmi extravagantné. Čižmy vlastní v džínsovom prevedení alebo tiež v čiernobielom prevedení, ktoré sú masívne a neprehliadnuteľné.