Naučte surfovať a zažite naprostý pocit šťastia!

Letná dovolenka sa rýchlo blíži a určite vás lákajú predovšetkým také tie letné destinácie pri mori, kde sa budete v plných štrnásť dní len váľať na pláži, odpočívať, čítať svoju obľúbenú knihu, občas na seba necháte spadnúť kokos a po takejto rane do hlavy si na chvíľku zdriemnete, pričom vás slniečko vypálením nad plameňom do krásnej, ale bolestivé červenej farby. Možno by ste to teraz mohli skúsiť predovšetkým s obľúbenou destináciou nazvanou Kanárske ostrovy alebo napríklad Karibské ostrovy. Veď kto by nechcel priplávať do morí piráta Jacka Sparrowa!

Takáto dovolenka pri mori však v sebe nenesie len váľanie sa pri mori, ale tiež samozrejme nadväzovanie nových priateľstiev, diskotéky, nakupovanie, poznávanie pamiatok, obľúbené stravovanie, plávanie s delfínmi alebo napríklad šport. So sebou na dovolenku si iste vezmite napríklad bedmintonové rakety, nech si na pláži nemusíte zahrať len volejbal, ktorý pre vás samozrejme práve nie je. Alebo to na takej dovolenke pri mori skúste predovšetkým s teraz veľmi populárnym surfovaním! Ak sa však bojíte, že sa to na dovolenke nenaučíte, a chcete mať istý predstih, naučte sa surfovať už v Česku. Samozrejme nie na mori piva, ktorým je Slovenská republika preslávená, ale skúste to napríklad so surfovaním v aréne v Prahe!

Hurá do Letňan!

Jedná sa o skvelú surf arénu v Prahe v Letňanoch, kedy sa počas niekoľko hodín naučíte skvele surfovať. Vďaka tomu, že tam majú svoje vlastné simulátory mora a tiež surfy, naučíte sa bezproblémovo a stopercentne tejto zručnosti. Pri mori potom len budete žať obdiv nielen od vašich známych a kamarátov, s ktorými na takú dovolenku pôjdete, ale aj od iných obyvateľov daného ostrova. Surfovanie je naozaj skvelé a taký pocit šťastia pri športe ste iste doteraz nezažili! Nemusíte sa báť, že do tejto arény len prídete a budete hodení rovno do vody bez nejakých inštrukcií. Váš inštruktor vám bude počas lekcie venovať všetku svoju pozornosť, zaučí vás a dá vám tie najlepšie tipy, ako sa udržať na každej vlne.