Namiesto čižiem vytiahnite tenisky!

Konečne je po tohtoročnej doslova šialené zime. Tá sa tento rok naozaj vyznamenala, pretože sneh nám siahal po kolená, poľadovica nespôsobovalo problémy len na cestách, ale aj na chodníkoch, kedy sa chodci chceli dostať do práce, do obchodu, do školy alebo len na zastávku mestskej hromadnej dopravy. Teploty siahali tak nízko, že nám sopel umrzal pri nose hneď potom, čo sme vyšli z domu von. Vlasy nám mrzli aj pod čapicou a my sa len modlili, nech už konečne príde odmäk a také teploty sa začnú rýchlosťou blesku zvyšovať. To sa aj stalo. Už tu máme pomaly apríl a jar je tu v celej svojej paráde. Možno by ste sa mali zamyslieť nad tým, či už konečne v tak teplom počasí neskúsite zmenu šatníka, ktorá samozrejme súvisí so zmenou ročného obdobia. Nie je dôležitá však len zmena šatníka, kedy sa rozhodnete zimné bundy schovať hlboko do skrine, ale tiež myslite aj na svoj botník, kde dochádza k ďalšej veľkej obmene. Na scénu sa totiž vracia opäť tenisky!

S teniskami sa najhoršie lúči pred zimou a najradšej víta začiatkom jari

Každý z nás si iste pamätá koniec novembra, kedy sme sa museli rozlúčiť s našimi veľmi pohodlnými teniskami. Konečne sme sa dostali do ich chodenie, ale zase sme ich museli na tri mesiace odložiť. Mnoho ľudí, najmä tínedžerov, tenisky či botasky nosia aj počas zimných mesiacov, avšak tohtoročná zima je naozaj dohnala do takých kútikov, v ktorých nemali na vybranú – buď si kúpiť čižmy, alebo umrznout priebehu niekoľkých minút. Zvolili si teda čižmy a tie konečne môžu zase odhodiť. Čas tenisiek je opäť tu!

Najviac zaujmete s teniskami s kamienkami

Najväčší trendom tohtoročnej jari v oblasti obuvi sú tenisky, ktoré sú posiate kamienkami. Jedná sa o lacné aplikácie, ktoré vám iste za chvíľu spadne, ale hit je hit. Mnoho ľudí, ktorí nevedia, kam s peniazmi, investujú do svojich tenisiek, ktoré si posiate skutočnými drahokamami. Ak teda nájdete človeka, ktorý hľadá svoj kamienok od topánky, hľadajte s ním, pretože určite nájdete poklad.