MUST HAVE veci, ktoré v lete rozhodne oceníte

Rovnako ako počas každého leta, tak aj počas toho tohtoročného sa do módy dostane mnoho zaujímavých kúskov, ktoré nesmiete chýbať. Teraz však nehovoríme o oblečenie, ktoré je samozrejme veľmi dôležité a ktoré sa od minulého leta dosť líšia. Teraz hovoríme najmä o veciach, ktoré oceníte v domácnosti. Je ich hneď niekoľko a je úplne jasné, že tento rok v lete sa bez nich nezaobýdete. 

Neseďte doma, je čas športovať 

Najmä pre deti je vhodný náš prvý tip, ktorým je športový náramok Fitbit. Jedná sa o fit náramok, ktorý zachytáva všetku vašu aktivitu. Počíta kroky, počíta počet poschodí, tiež počíta spálené kalórie a samozrejme sleduje aj čas, kedy chodíte spať a kedy vstávate. Ako sme spomenuli, hodí sa najmä deťom, ktoré potrebujete mať pod neustálym dohľadom. Vďaka tomuto fit náramku je môžete kontrolovať, budete vedieť, o koľkej chodí spať či či sa dostatočne hýbu alebo len sedí pri počítači, čo je pre nich doslova smrtiace aktivita. Náramok kúpite za zhruba dvetisíc korún, existujú však aj lacnejšie náramky, avšak nie tak výkonné náramky. 

Tohtoročné leto sa nesie v retro štýle 

Tento rok sa nesie v retro štýle, čo však vie každý nákupné maniak. Nielen, že sa retro štýl dostal do sveta módy, ale tiež sa dostal do sveta bývania aj do bežného života. Ak si myslíte, že rok 1996 bol ten najlepší rok v živote, Zaspomínajte si na neho vďaka Nokii 8810. Jedná sa o model mobilného telefónu, ktorý odběhal Neo celý Matrix. Mobil skrýva nielen 4G konektivitu, ale aj legendárneho hada, ktorý vás zabaví pri čakaní u doktora či na mestskú hromadnú dopravu. Cena tohto mobilného telefónu sa pohybuje okolo dvoch tisíc korún. 

Bez kvalitného fotoaparátu ani ranu 

V súčasnej dobe sú populárne predovšetkým klasické fotoaparáty, ktoré poznáme z minulosti. Aj do tejto oblasti sa vrhla vlna retro. V retro štýle zakúpite napríklad krásny fotoaparát Leica Monochrom. Jedná sa o limitovanú edíciu, ktorá nie je vôbec lacná. Cena tohto kvalitného fotoaparátu sa pohybuje okolo 325 tisíc korún. V limitovanej edícii je ich len 125 kusov, možno práve preto je cena tak nevýsostně vysoko.