Módne kúsky, ktoré sa hodia ako darček pre muža k Valentínovi

Tohtoročná zima bola pomerne teplá – snežilo len občas, napadaný sneh rýchlo mizol, neustále bolo sychravo, ale stále teplo. Ľudia začali jar privolávať tak, že si kupovali do svojich domácností tulipány, ktorých bolo v kvetinárstve všade habadej. Avšak než ešte začne to pravé jar, čaká nás oslava sviatku všetkých zamilovaných. Valentín je síce americkým sviatkom, ale je to sviatok, ktorý sme si veľmi obľúbili. Väčšinou páni ženy obdarujú krásnym šperkom či kvetinou, ženy však mužom nedajú zhola nič. To by sa však tento rok malo napraviť. Ak neviete, čo mužom k tomuto sviatku všetkých zamilovaných dať, máme pre vás niekoľko tipov. 

Keďže ženy milujú, keď sú muži vkusne oblečení, mali by im nadeliť niečo do ich šatníka. Muži to rozhodne ocenia, pretože k obľúbeným činnostiam mužov rozhodne nepatrí nakupovanie a vďaka novému kúsku do šatníka na nákupy zase nebudú musieť dlho ísť. 

Aby ste však nesiahli po nevkusnom oblečení, prinášame vám pár tipov, vďaka ktorým vám bude muž ležať pri nohách. 

trenky 

Takúto valentínsku klasikou sú trenky. Ak má váš priateľ či manžel oblečenia dostatok, ale trenky je niečo, čo chýba, darujte mu práve trenky. Samozrejme mu na Valentína nekupujte trenky za pár korún, ale radšej mu kúpte nejaké značkové, ktoré iste ocenia. Čo treba siahnuť po trenkách značky Calvin Klein? 

topánky 

Aby ste urobili muži radosť, mali by ste kúpiť topánky. Využite aktuálnych zliav a kúpte mu obuv, ktorú využije po celý rok. Môžete siahnuť buď po poltopánkach, ak váš muž miluje eleganciu, alebo zájdite do obchodov so športovou obuvou a kúpte mu športovú obuv, ktorú môže nosiť nielen pri behu. Práve na značkové tenisky je teraz všade veľa zliav. 

košeľa 

S košeľou nikdy nešliapnete vedľa. Každý muž je v košeli doslova neodolateľný, preto mu kúpte práve košeľu, ktorá sa vám samotnej páči.