Minerály v šperkoch nás ovplyvňujú. Ako?

Šperky ženy doslova milujú, o tom niet sporu. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú ženu potešiť šperkom, čo keby ste jej darovali šperk treba z minerálov? Minerály nejednu ženu osloví na prvý pohľad, mnohé ženy si kupujú šperky s nimi, bez toho aby tušili, že niečo znamenajú, niečo telu prináša alebo že existujú ľudia, ktoré sa v nich vyznajú. Pokiaľ chcete ženu obdarovať šperky z minerálov, odporúčame práve zájsť za odborníkmi, ktorí poradia, aký minerál je najlepší do danú ženu, ktoré chcete urobiť radosť.

Šperky z minerálov ani nemožno označiť za trendy. Je to skrátka niečo nadčasového, čo tu bolo, je a bude. Nájdu sa samozrejme odporkyňa týchto šperkov, na druhú stranu sa medzi nami nájdu aj ženy, ktoré na minerály rozhodne nedajú dopustiť. V každom prípade si o šperkoch z minerálov niečo prezraďme, nech sme krapet v obraze a vieme, či nimi obdarovať svojich najbližších alebo nie.

Šperky z minerálov nás ovplyvňujú

Ako už bolo spomenuté, máloktorá žena je si vedomá toho, že nás minerály v šperkoch ovplyvňujú. Lenže ono to tak naozaj je. Nie je vôbec ľahké nájsť človeka, ktorý by sa vyznal v kameňoch, ktorý by bol na kamene odborníkom. Ak však nájdete niekoho takého, určite za ním zamierte, pretože vám o kameňoch vo vašich šperkoch môže všeličo prezradiť.

Šperky s minerálmi sa dajú kúpiť v najrôznejších dĺžkach. Krátke, ktoré priliehajú ku krku zo všetkých strán, ovplyvňujú predovšetkým krčnú čakru, ktorá môže za vyjadrovacie schopnosti. Ak si kúpime prívesky na dlhšom retiazke alebo na šnúrke, minerál sa dostane do kontaktu so srdcom a bude súvisieť s láskou, dávaním a tiež prijímaním.

Ak budeme nosiť náušnice s minerálmi, môžeme vyladiť týmto krokom schopnosť načúvať sami sebe.

Selenit ako kameň pre všetky časti roka

Môžeme si samozrejme tiež zhotovovať šperky s minerálmi podľa ročných období a častí roka. Ak však nechcete mať šperkovnicu plnú kameňov, odporúčame kúpiť si jeden šperk so selenitom, čo je kameň pre celý dlhý rok. Je to kameň veľmi silných vibrácií, ktoré majú schopnosť čistiť auru človeka.