Milujete bazény? A viete, kde nájdeme tie najluxusnejšie?

Plávanie sa stalo v poslednej dobe veľmi obľúbené, pretože je to šport, pri ktorom sa fantasticky chudne. Väčšinou chodíme plávať do rôznych plaveckých štadiónov a pri dovolenke si dávame od plávania pauzu, ale je to škoda, pretože existujú miesta, kde strávime nielen luxusné dovolenku, ale kde môžeme plávať v bazénoch i celú večnosť.

Luxusnú dovolenku by si mal rozhodne jednou zaplatiť každý z nás. Medzi najluxusnejšie destinácie patrí rozhodne Fidži, Bora Bora, Bali, Dubaj či Talianska. Práve tu nájdeme taky tie najluxusnejšie hotely sveta, ktoré si môže dovoliť len najbohatšie smotánka.

Ak teraz uvažujeme nad šetrením na dovolenku, pretože chceme ísť budúci rok niekam, kde to bude luxusom a prepychom doslova voňať, mali by sme ísť na nižšie uvedené miesta, kde nájdete taky tie najlepšie bazény, v ktorých pokojne proplavat celú dovolenku.

Hotely s bazénom: Grécko

Aj v Grécku nájdete naozaj veľa hotelov, ktoré sa radia k tým luxusným. V nich nájdete taky aj bazény, ktoré sa vlievajú priamo do mora. Sú tak veľké, že by ste v nich mohli plávať do únavy a rovnako by ste nedoplavali na koniec. Takéto bazény nájdete napríklad v The Grace Santorini Hotel alebo napríklad v The Perivolas Hotel.

Hotely s bazénom: Taliansko

Ako už bolo spomenuté, aj v Taliansku nájdete unikátny hotely s luxusnými bazénmi, vďaka čomu si užijete fantastickú dovolenku. Medzi špičkové hotely s bazénom sa radí napríklad The Caruso Hotel alebo napríklad The Caesar Augustus Hotel.

Hotely s bazénom: Maldivy

Maldivy sú preslávené tým, že tu môžete byť doslovne súčasťou podmorského života. Môžete tu plávať s delfínmi, potápať sa so žralokmi alebo len vnímať krásu podmorského sveta pri potápaní. Ak by ste sa tu chceli ubytovať v nejakom hoteli s krásnym bazénom, ktorý vám poskytne výhľad na nočnú Maldivy, tak je pre vás najlepšou voľbou The Huvafen Fushi Resorst alebo napríklad The Reethi Rah Hotel.