Marcové MUST haves sú tu

Ak sledujete módny svet, iste ste si všimli mnohých extravagantných kúskov. Extravagantné kúsky sú niečo, čo sa neodváži každý nosiť, preto je veľké šťastie, že extravaganciu, ktorú nájdete v súčasných módnych kolekciách, nie sú aktuálnymi „must have“ kúsky. Do kategórie marcových MUST haves sa radí celkom iné, na pohľad veľmi štýlové veci, ktoré stoja za hriech.

Vybrali sme pre vás tie najlepšie kúsky z najlepších. Ak na ne v obchodoch s oblečením narazíte, rozhodne je na pultoch obchodov nenechávajte pre inú nákupné maniačka. Za nižšie spomínané kúsky sa oplatí minúť všetky úspory.

Semišové nohavice frčí

Medzi nepostrádateľné kúsky sa radí semišové nohavice, ktoré sme mohli zaznamenať už v minuloročnej kolekcii. Ak ste si ich doteraz nekúpila, treba to napraviť. Samozrejme semišové nohavice, ktoré sa predávajú v obchodoch s oblečením, vo väčšine nie sú nohavice z pravého semišu. Sú to skôr nohavice z umelých vlákien, ktoré majú oproti pravým semišovým nohaviciam mnoho výhod. Nohavice z umelých vlákien sú oveľa ľahšie a ľahko sa udržujú. Pravý semiš je pomerne ťažký a jeho údržba stojí čas a bohužiaľ i peniaze.

Zamilujte si kožené nohavice

Okrem semišových nohavíc musíte mať v šatníku aj kožené nohavice. Opäť platí, že nohavice nemusí byť z pravej kože, ktorá je taky pomerne ťažká.

Kardigany sú stále hitom

Medzi marcovej MUST HAVE kúsky sa radí aj kardigany. Sú to obľúbené svetre bez zapínania, ktoré lichotia postave. Tie sú k dostaniu na pultoch obchodov už nejaký ten piatok a stále sú v kurze. Existujú ľudia, ktorí týmto kúskom nedávali veľa šancí, preto si ich radšej nekupovali. Teraz však aj oni pochopili, že kardigany len tak z módy nevyjdú, preto je potrebné si pre nich do obchodu zájsť.

Ak sa vám nechce chodiť do obchodu, využite e-shopu Amiatex.cz, kde nájdete celý rad skvelých MUST HAVE kúskov.