Makadamiový maska to najlepšie pre naše vlasy

Pri každodennom zhliadnutí sa v zrkadle si ženy často hovoria, prečo sú práve ony nositeľkami tak poškodených vlasov bez lesku. Rozštiepené končeky sú viditeľné prevažne u dlhovlasých tmavovlások, ktoré si svoje vlasy žehlí naozaj často. Poškodené vlasy však mávajú nielen ony. Ide o problém snáď každej dámy a tá, ktorá týmto netrpí, má veľké šťastie. 

Dennodenne vediete s vašimi vlasmi rozhovory na tému, ako im asi máte pomôcť. V reklamách často propagujú dámske produkty, najmä šampóny a kondicionéry, ktoré nie sú práve lacnou záležitosťou, a po vyčerpaní celej fľaše dôjdete k záveru, že je vaša štice možno o niečo horšie. 

V poslednej dobe sa však pri pozeraní sa na televíziu stretávame ešte s jedným produktom pre ženy. Jedná sa o masku na vlasy s makadamiovým olejom. Masiek na vlasy je habadej. Ale nájsť tú, ktorá zaručene funguje, je veľký oriešok. Preto väčšinou skúšame tie, ktoré si môžeme pripraviť doma. Ingrediencie nás ale pri pravidelnom užívaní prídu veľmi draho. 

Nad maskami koluje veľa otázok, či naozaj fungujú, či sa za takú cenu môžu kúpiť, či sa nebude jednať o podvod. Pri tejto makadamiový masky si môžete byť úplne istí, že sa nesklamete. Vďaka svojim aktívnym látkam (ako je napríklad rovnomenný olej, arganový alebo tea tree olej alebo zázračná vždyzelená rastlinka aloe vera) zabezpečuje istú regeneráciu, hydratáciu, elasticitu a hĺbkovú výživu vlasov. Navyše zaručí aj dlhodobejšie ozdravenie vlasov. A to je potrebné, pretože zdravie by sa malo niesť celým telom, nielen od hlavy dolu. 

Keďže sa maska doporučuje nanášať pomocou hrebienka, nestáva sa, že by ste nejaké miesto vynechala. Potom sa necháva pôsobiť zhruba desať minút. Následne sa dôkladne zmyje čistou (nie mydlovou, ak sa kúpete vo vani) vodou. Ak sa ju rozhodnete používať, dbajte na to, aby ste ju aplikovala dvakrát do týždňa.