LED zrkadlá a ďalšie vychytávky do vašej kúpeľne

Chcete mať v kúpeľni aj moderné prvky a súčasné výdobytky? Pozrite si krásne prvky, ktoré vám umožnia pohodlne žiť v 21. storočí. Vitajte v súčasnosti!

Zrkadlá LED sú funkčným skvostom

Pre mnohých interiérových dizajnérov sú zrkadlá LED v súčasnosti najobľúbenejším prvkom na vytvorenie modernej kúpeľne. Niet divu – ich funkcia je skutočne praktická, zatiaľ čo ich estetická pridaná hodnota ohromí každého. Úroveň osvetlenia môžete ľahko regulovať, takže si môžete vybrať intenzitu svetla, ktorá vám v danom okamihu vyhovuje. Na rannú hygienu a starostlivosť si teda môžete zvoliť oveľa nižšiu intenzitu svetla, ako by ste použili napríklad na bežnú dennú údržbu vlasov alebo make-upu. Zrkadlá LED vám umožnia pohodlné používanie po mnoho rokov.

Vlastná sauna

Aj vy ste si počas pandémie uvedomili, že nie je čas stále čakať, kým všetko pominie? Vytvorte si vlastný kúsok neba priamo vo svojej kúpeľni. Vlastná sauna vám pomôže cítiť sa skvele každý deň. O tom, že pravidelné saunovanie prospieva našej imunite, sa presvedčilo už mnoho generácií. Sauna tiež prirodzene pomáha oživiť lymfatický systém nášho tela alebo účinne sa zbaviť nadbytočných kilogramov. Pomôžte si k lepšiemu zdraviu vlastnou domácou saunou. Nezaberá viac miesta ako veľká sprcha. Súčasťou sauny je samozrejme aj pravidelná sprcha.

Dokonalá relaxácia

Vedeli ste, že hudba má veľký vplyv na našu psychiku? Ak radi trávite čas vo vani alebo ak si v kúpeľni radi vylepšujete svoj exteriér, je dobré zvážiť, ako do tohto priestoru preniesť svoju obľúbenú hudbu. V súčasnosti už mnohé sprchové kúty ponúkajú vlastný zvukový systém. Pomocou zvukového systému však môžete hudbu preniesť do všetkých kútov kúpeľne.

Moderná doba si vyžaduje používanie užitočných pomôcok, ktoré z vašej kúpeľne urobia skutočnú oázu pokoja. Chceli by ste domáce kúpele?