Ľahučká bunda, ktorú musíte mať

Okrem tuník, prikrývok, svetríkov a mikín sa vracia zase letné bundy. Ľahučká bundička sa vždy hodí, na letné večery a na zakrytie ramien. Bomber a jeho obľuba sa jednoducho vracia. Takúto bundu znosíte naozaj ku všetkému. 

Vzdušné sily nám tak nechali ten najlepší odkaz. Práve pre letcov totiž bola pôvodná bunda MA-1 pôvodne vytvorená. A stále je v kurze, aj keď je to dnes ktorej viac ako 60 rokov. Legendárny bomber zaplavil snáď úplne celý módny svet. 

Móda pre ženy s krivkami 

Aj keď práve nemáte rozmery modeliek, a vaše krivky sú zmyselne plné, napriek tomu vám bude tento strih bundy proste sedieť. Bunda v ľahkom štýle v strihu bomberu je momentálne naozaj veľmi populárne. Teraz sa objavila aj úžasná letná saténová verzie. Nádherne chladí a pre chladnejšie rána i večery je jednoducho ako stvorená. 

Na nosenie bundičky v štýle bomberu nepotrebujete žiadny návod. Táto bunda sa naozaj hodí úplne ku všetkému. Budete sexi, aj keď ju dáte cez letné šaty, dlhé aj krátke. K sukni, ku kraťasom i džínsom. 

V tejto bunde sa proste budete cítiť pohodlne. Ležérne bunda menom bomber sa dá zladiť aj s obľúbeným overalom. A nezáleží na tom, či bude krátky alebo dlhý. Môžete mať tenisky, podpätky alebo žabky. Kúzelné sandálky aj balerínky. Budete sa cítiť voľnočasové a o to práve ide. Tento model je jednoducho nadčasový. 

Sukňa zvaná áčko 

Okrem bundičky sa stále drží na popredí klasická sukne zvaná áčko. Ak vám dochádza nápady na nové módne kombinácie, inšpirujte seprostě klasikou. Z šatníka vytiahnite sukňu do písmena A, v super dĺžke tesne nad kolená. Určite máte v zálohe svoju obľúbenú krátku sukňu. Pokiaľ ju nevlastníte, je čas si áčkový sukňu do pásu konečne zaobstarať. Zastrčte si do nej úplne jednoduchú košeľu. Zvoľte doplnky vo forme náhrdelníkov, opasky, šatky a módne kabelku. A ak ju doplníte bomberom voľne prehodeným cez vaše ramená, môžete vyraziť kamkoľvek. Nebaví vás košele? Doplňte ju jednoduchým topom.