Kozmetické trendy tohto roka. Už ich máte v kúpeľni?

Nielen v móde sa tento rok dočkáme trendov, aj svet kozmetiky prináša celý rad trendov, ktoré by sme mali vziať bezpochyby do úvahy. V prípade, že patríte k ľuďom, ktorí kozmetikou doslova žijú, pravdepodobne už jednotlivé trendy máte vo svojej zbierke, už sa vám s najväčšou pravdepodobnosťou tyčou na poličkách v kúpeľni. Ak ste však nemali ešte čas zamieriť do obchodov či na kozmetiku, prezradíme vám, čo by ste vo svojej kúpeľni rozhodne nemali chýbať, aké sú tohtoročné trendy tohto roka.

Všeobecne možno povedať, že tohtoročnými trendy vo svete kozmetiky budú technológie. Kto by to bol povedal, že sa do sveta kozmetiky môžu technológie dostať, ale ono sa tak skutočne stalo. Prezraďme si niekoľko z nich, za ktoré budete bezpochyby vďační.

účinné ampulky

Aj keď účinné, respektíve extra účinné ampulky nie sú vo svete kozmetiky žiadnou novinkou, už nejakú dobu sa predsa vyrába, na výslní si museli počkať. Tento rok sa však úspešne na výslnie dostali. Reč je o ampulkách alebo tiež o kapsuliach, v ktorých je uzavreté účinné sérum. To je k dostaniu v takom prevedení, aby išlo o niekoľkodňové kôru, počas ktorej dostanete do pleti a pokožky dostatok vitamínu C a počas ktoré skvele redukujete vrásky, ktoré s pribúdajúcim vekom vyplávajú na povrch.

masážne prístroje

Čistiace a masážne prístroje sú už medzi nami taky nejaký ten piatok, ale opäť aj tieto technológie si na výslnie museli počkať. A opäť je tento rok rokom týchto technológií. V súčasnej dobe existuje nespočetne veľa masážnych a čistiacich prístrojov, ktoré dobre prekrví pokožku a ktoré dostanú make-up a nečistoty i z miest, kam bežný odličovať nemôže.

konopné produkty

Aj keď sa o sile konope vie už od nepamäti, dlho boli konopné produkty zavrhované. Pravdou ale je, že tento rok sa bude niesť v znamení konope. Konope totiž pomáha nielen na popraskané, suché pery, ale tiež je dobré pre upokojenie, na hydratáciu, tiež uľavuje od bolesti alebo je efektívna pri stimulácii.