Kožené nohavice ako nadčasový kúsok. Ako sa nosia?

Aké kúsky sa oplatí mať v šatníku? Rozhodne tie nadčasové! A k takým nadčasovým kúskom patria napríklad kožené nohavice. Aj keď sú krapet extravagantné a nie každý si na kožené nohavice netromfne, napriek tomu sú to kúsky, ktoré je nutné mať v šatníku, aj keď vaše nohy nie sú práve také, s ktorými by ste vyhrali miss. Kožené nohavice sú absolútne pre akúkoľvek ženu, preto pre nich zamierte do obchodu, ak je stále v šatníku chýba.

Ako sme spomenuli, jedná sa o krapet extravagantný kúsok, preto možno povedať, že obyvateľstvo rozdeľujú do dvoch skupín, a to na tých, ktorí ich nenávidia, a na tých, ktorí ich milujú. Či už je však milujete alebo nenávidíte, musíte nám dať za pravdu, že naozaj každá žena v nich vyzerá úplne fantasticky!

S koženými nohavicami zaujímavé outfity

Kožené nohavice sú bezpochyby kúsok, s ktorým vymyslíte naozaj pôsobivé a zaujímavé outfity. Dajte zbohom všedným kombináciám, s ktorými moc nezaujmete. Radšej uprednostnite unikátna kombinácia kožených nohavíc a ďalších moderných módnych kúskov. Nezabúdajte na to, že kožené nohavice nemusia byť len čierne, ale že môžu niesť najrôznejšie farby. Nebojte sa červenej alebo vínovej farby!

Nohavice a obyčajné tričko

Kožené nohavice vyzerajú fantasticky treba s obyčajným tričkom, napríklad s klasickým bielym basic tričkom s krátkym rukávom. K tomu si oblečte treba koženkovou bundičku a razom máte outfit vymyslený. K tomu pokojne vysokej alebo aspoň členkové topánky a môžete vyraziť na žúr alebo na rande.

Kožené nohavice a košele

Ak nechcete staviť na jednoduchosť, stavte na miernejší eleganciu, napriek tomu zvodnú a sexy kombináciu. V takom prípade skombinujte košeľu s koženými nohavicami. Nebojte sa ani predĺžených retiazok alebo košeľou so zaujímavými potlačami. Výsledný efekt bude úplne fantastický, tým si môžete byť istí.