Košele vedú aj v dámskom svete

Dámy sa túži stať prevažne elegantnými stvoreniami. Avšak to v sebe nesie lodičky na jehelnatých podpätkoch, úzku sukňu, v ktorej nemožno urobiť veľký krok a prevažne sako. Lenže to sa veľakrát zdá byť zdrojom prílišného potenia sa. Byť veľkou dámou nie je len tak. Našťastie ide móda dopredu a udáva dennodenne nové módne trendy, vďaka ktorým je možné docieliť pohodlného, ale zároveň tiež veľmi elegantného vhľadu. Vždy závisí na príležitosti či udalosti, na ktorej sa žena chystá. Našťastie je tento kúsok oblečenia prispôsobivý a nájdeme ho v rôznych farebných alebo vzorovaných kombináciách. Preto sa často stáva tou jasnou voľbou vo chvíli, keď bezmocne sledujeme otvorenú šatníková skriňa a premýšľame, čo by sme si mali obliecť. Po dlhých hodinách nakoniec k tomuto kúsku rovnako dospejeme. O čo ide? No predsa o košele! 

Vhodné na dôležité udalosti 

Ak, dámy, mierite so svojimi partnermi na večeru, pretože slávite dôležité výročie, zvoľte jednofarebné vypasované košele. Sú naozaj pohodlné, aj keď sa to na prvý pohľad nezdá. Navyše s krásnymi hodinkami urobia elegantný vzhľad cubidup. Na nohaviciach či sukni už potom nezáleží, dbajte len na to, aby ste na sebe k tejto košeľu nemali džínsy. Nakoniec by z dobrej myšlienky mohol vzniknúť naozaj zlý nápad. 

Kárované košele muži milujú 

Samozrejme aj károvaných košieľ nie je nikdy dosť. Ak sa vydávate do kina, na kávu alebo len tak do obchodu, hoďte na seba károvanou košeľu. Skvele sa (naopak, od klasickej formálne košele) hodí k džínsom, teda tenisky dobre doplní zvyšok outfitu. Košeľa bývajú najlepšou voľbou prevažne na jar, kedy sú dni teplejšie a nemusíte nosiť teplé bundy ani kabáty. 

Bodky sú dnes top! 

Ak pátrate po kúsku, ktorý je stopercentne „in“, vyberte košeľu s bodkami. Menšie retro štýl nikomu neuškodí, naopak každému pristane. Tento druh košeľou pristane aj starším generáciám.