Klobúky sa vracajú do módy. Aký urobí radosť vám?

Aj keď sme na to v uplynulých 30 rokoch zabudli, Česko stále je klobúková veľmoc. Vďaka bohu, že sa opäť do módy vracajú ležérne aj elegantné kúsky, ktoré produkuje nielen firma z Nového Jičína. Už tušíte, aká krása sa bude hodiť pre váš dnešný deň?

Úplne zmení celkový look

Či už zvolíte baseballku, voľnú čiapku, alebo napríklad klobúk, vždy sa celková atmosféra z outfitu úplne zmení. Môžete si dovoliť viac líčenia, alebo naopak nude look, s ktorým viac vynikne pokrývka hlavy. Aké klobúky sú tento rok in?

Ten so širokou krempou milujeme najviac

Trenčkot a k nemu pohodové šaty. Lodičky a kabelka. Ale stále tomu niečo chýba. Nalíčite sa, urobíte si vlasy. Ale stále to nie je ono. Čím to bude? Zabudli ste predsa na klobúk so širokou krempou. Vyskúšajte a uvidíte, prečo z vás klobúk so širokou krempou urobí dokonalú dámu. Dodajte si sebavedomie. Buďte svoje.

Slamák na každý deň

Už s prvým príchodom jarných lúčov ho vítame. Evokuje letný podvečer na promenáde pri mori. Slamák sa navyše dá skvele kreatívne dotvoriť a je tak úplne na vás, či sa na ňom vyskytne elegantný krajkový opasok, alebo si naň dáte odznak s lebkou a metalovou kapelou. Slamák je skvelá možnosť, ako sa odlíšiť. A to sme ešte nespomenuli vysoko sexy country style.

Pánsky klobúk

Pánsky klobúk nájdete aj v dámskom odvetví. A dodá vám dokonalý drajv. K sexy lokniam bude pôsobiť ako magnet na mužov, k pohodovému business obleku s motýlikom, zamatkou alebo viazankou zase ako jasne vyslovený názor, ktorý poviete bez slov. Nasaďte si pánsky strih klobúka a radujte sa z každého dňa, kedy ste sama sebou.

Už to vidíte tiež? Možno čoskoro budete ako my – v oddelení klobúkov si budete hľadať svoj jedinečný štýl. Vitaj, sebavedomá žena! Napokon máme možnosť zažiariť presne tak, ako sme si to vždy priali.