Kde strávite tú najdrahšiu dovolenku?

Dovolenka je niečo, čo si minimálne raz za rok dopraje každý z nás. Väčšinou jezdíváme na dovolenku do zahraničia, pretože predsa len more u nás nemáme. A keďže si na takejto dovolenky chceme väčšinou oddýchnuť, tak sa rozhodneme ísť práve k moru, u ktorého nemusíme nič iné robiť, než len sa váľať na pláži, počúvať šumenie mora a piť báječné drinky, ktoré nám prinesú až k nášmu lehátku.

Najčastejšie si volíme také destinácie, kam sa dostaneme autobusom. Predsa len je to lacnejšie forma dopravy. Tento rok cestovné agentúry ponúkali aj zájazdy s leteckou dopravou, ktoré boli za výhodné ceny, preto tento rok sme vyhľadávali skôr tieto typy zájazdov.

Ak ste tento rok nikde neboli, možno šetríte na budúci rok, až sa rozhodnete ísť na trochu drahšie dovolenku. Ak si chcete užiť naozaj drahú dovolenku, zájdite si na ostrov, ktorý sa radí k tým najdrahším na svete. Jeden týždeň dovolenky tu totiž vyjde milión dolárov.

Prečo je týždeň na tomto ostrove tak drahý? A o aký ostrov sa vôbec ide?

Jedná sa o ostrov Calalou, ktorý je samozrejme súkromný, preto je tak drahý. Ak sa radíte k bohatej smotánke, teda či ste milionár, miliardár či celebrita, určite po svojom vlastnom súkromie túžite. Súkromný ostrov je pre vás tak tou najlepšou formou dovolenky, či už je cena akákoľvek. Dovolenky na ostrove Calalou sa radí k tým najdrahším vôbec. Nachádza sa v Karibiku a nájdete tu nielen výberové delikatesy, ale tiež to najlepšie a najdrahšie šapmaňské na svete. Služby sú tu svojou kvalitou samozrejme na vysokej úrovni.

Ako tento ostrov vyzerá?

Tento ostrov je hotovým rajom na zemi. Už len na pobreží sa nachádza štyri vily, ktoré majú nádherný výhľad na karibskej more. Samozrejme tu nájdete celý rad luxusných hotelov. Dostať sa sem môže vďaka rôznym agentúram, ktoré zájazdy sem umožňujú. V cene väčšinou býva prílet súkromných lietadlom, neobmedzené šampanské, delikatesy a personál.