Kavitácia a presoterapie ako bezbolestná a neinvazívne liposukcia 3. generácie

Bezbolestná, bezriziková alternatíva liposukcia v podobe prístroja s veľkou liečebnou silou, zaručujúce výsledky hneď po prvej procedúre. Prístroj vykonáva liposukciu bez nutnosti operácie pomocou kavitačného ultrazvuku. Ide o moderné a bezbolestnú účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. Neinvazívna a bezpečné ošetrenie redukuje tukové vankúšiky, ktoré nemožno odstrániť ani diétou a cvičením.

Revolučný spôsob formuje vašu postavu, v oblasti brucha, zadku, bokov, stehien, kolien i rúk bez anestézie a jaziev. Princípom je rozbitie membrány tukových buniek pomocou ultrazvuku. Obsah sa z buniek uvoľní do medzibunkového priestoru a pomocou presoterapie je odplavený lymfatickými a močovými cestami z tela von. Ide o najefektívnejší prostriedok pre dlhodobé zbavenie celulitídy a tukových ložísk.

O terapii:

  • priemerný úbytok za 40 minút ošetrenie je udávaný na 2 – 4 cm tuku
  • umožňuje rýchle, bezrizikové a efektívne formovanie tela
  • redukcia tukového tkaniva bez nutného obdobia zotavenie po zákroku
  • zoštíhľuje problémové partie a odstraňuje celulitídu
  • trvalé výsledky znateľné už po prvej liečbe
  • riešenie bez nutnosti chirurgického zákroku

Dnešná doba je plná stresu a zhonu, nevhodného stravovania i diét, nedostatku fyzickej aktivity a ľudí s nadváhou. Striktne dodržaná diéta, silná vôľa a pravidelné cvičenie v telocvični pomáha redukovať váhu, ale celulitídu v oblasti stehien, brucha, na bokoch a zadku zvyčajne jednoducho takto neodstránite. Nová technológia umožňuje liposukciu bez bolesti a rizika, ktorú so sebou nesie operácie.

Pokročilá kavitačný technológia umožňuje koncentrovanú energiu nasmerovať do špecifickej zóny vnútri pacientovho tela a rozvrátiť podkožné tukové bunky. Nepoškodí ale pokožku, nervové ani svalové tkáně.Jakmile je tukové tkanivo zničená, tuk sa vo forme triglyceridu vypúšťa do intersticiálnej tekutiny, ktorá je medzi bunkami. Tu je enzymaticky metabolizované do glycerolu a voľných tukových kyselín. Glycerol je vodou rozpustný a absorbuje sa obehovým systémom. Následne dochádza k jeho využitie ako zdroja energie. Nerozpustné voľné tukové kyseliny sú medzitým prenesené do pečene a tam sú spracované ako ostatné tukové kyseliny vrátane tých z potravy. Preto je tento efekt trvalý a odstránený tuk sa do tkaniva nevracia späť.