Kam jazdia na dovolenku miliardári?

Dovolenka je časť roka, ktorú miluje každý. Je to oddych od práce, kedy si užijeme chvíľku pokoja, kedy našu myseľ úplne vyprázdnime, kedy zabudneme na bežné starosti, ktoré nám sužujú deň. Tento rok sme volili dovolenku hlavne v Česku, pretože sme sa rozhodli zamieriť na aktívnu dovolenku, nie na tú oddychovú, ktorá je v podobe ležanie na pláži pri mori.

Ak vás zaujíma, ako prežili dovolenku iní, tak vám prinášame pár miest, kam jazdia napríklad miliardári. Môže to byť pre vás inšpirácia do budúceho roka, kedy sa rozhodnete zájsť zase miesto na aktívnu dovolenku na tú oddychovú k moru.

Samozrejme tieto miesta sa neradí k tým najlacnejším a zvyčajne si na tak luxusné podobu takejto dovolenky bežný smrteľník nedosiahne, ale napriek tomu mnoho ľudí zaujíma, ako si vlastne miliardári žijú a taká dovolenka dostatočne priblíži život tých bohatých.

Kam jazdia Richard Branson?

Ak sa zaujímate o život Richarda Bransona, britského miliardára, ktorý svet ohromil nielen svojimi myšlienkami a citáty, ktoré vyšli z jeho hlavy, tak potom by ste mali vedieť, kde on trávia svoje dovolenky. Svoje dovolenky trávi na svojom vlastnom ostrove, ktorý je veľký zhruba tridsať hektárov. Jedná sa o Necker Island, ktorý na mape nájdete na britských Panenských ostrovoch. Má tu svoju oddychovú vilu. Tento ostrov ale nenavštevuje sám, ale taky celá rada svetovo známych osobností, medzi ktoré sa radí napríklad aj Barack Obama.

Kam jazdia Bill Gates?

Miesto, kam jazdia miliardár Bill Gates, vás rozhodne prekvapí. Nie je to totiž oblasť, ktorú by sme si my sami nemohli dovoliť. Ide totiž o Chorvátsko, ktoré má veľmi v obľube. Najčastejšie tento zakladateľ Microsoftu navštevuje mestečko Sardina alebo ostrov Hvar.

Kam jazdia Oprah Winfrey?

Teraz sa ale zase premiestni na miesto, kam sa len tak niekto nedostane. Premiestnime sa totiž na Fidži, ktoré navštevuje treba Oprah Winfrey. Táto podoba luxusné dovolenky ju úplne vyhovuje. Je tu totiž pokojné more, krásne, tropické hotely, biele piesočné pláže a tiež je v mnohých hoteloch exkluzívnej obsluha, ktorá vyhovie všetkých požiadavkám bohatej smotánky.