Kabelky, kvôli ktorým sa musí zhrešiť

Módny svet aktuálne prišiel s novou vlnou kabeliek. Kabelky sú neodmysliteľnou súčasťou našich outfitov a rozhodne by sme ich nemali podceňovať. Málokedy sa nám však v obchodoch niečo páči, a tak väčšinou nakupujeme na internete. Teraz sa ale s novými kabelkami doslova pretrhol vrece a kúpiť si chceme rovno všetky! Lenže to by nás taky mohlo zruinovať. Poďme si teda povedať, za aké kúsky sa naozaj oplatí minúť aj celú výplatu.

Čo sa týka oblečenia, veľmi často hrešíme. Predsa len milujeme oblečenie, ktoré je dnes veľmi elegantná, nie ležérne, ako sme boli zvyknutí skôr. Dnes vedie elegancia, ktorá má niečo do seba. K elegancii sa neodmysliteľne radí aj už spomínanej kabelky, ktorých je na jedno viac ako dosť.

• Kvety, kvety, kvety

Ak by ste chceli minúť za kabelku, potom by ste mali siahnuť po tej, ktorá je posiata kvetmi. Kvety sú aktuálne hit. Tento vzor musí mať na sebe nielen nohavice, ale taky kabát, bunda či práve kabelka. Napríklad v Žiara teraz nájdete krásnu, miniatúrne guľatú kabelku, na ktoré sú červené kvety. V Housu si môžete kúpiť väčšie kabelku cez rameno, keď namiesto pracky je zlatý remeň. Táto kabelka je jemná, ružovkastá a plná béžových kvetín.

• Batôžky miesto kabeliek

Do oblasti kabeliek sa začínajú radiť aj batôžky. Batohy ako také sú čisto školské alebo turistické tovar, kdežto batôžky, ktoré nahrádzajú kabelku, sa často radí do kategórie kabeliek, preto si ich sem zaraďme aj my. S nimi sa pretrhol už spomínaný vrece. Nájdete ich doslova všade. Najkrajšie sú hlavne tie, ktoré sú drobné, keď do nich dáte naozaj len mobil, peňaženku a kľúče. Nájdete ich vo všetkých obchodoch s oblečením, najlacnejšie k nim prídete v primárky.

• Listové kabelky

Ani listové kabelky nie sú niečo, čo by vám malo chýbať. Teraz sa oplatí zhrešiť hlavne za listové kabelky asymetrického tvaru alebo tá, ktorá majú zaujímavý vzor. Samozrejme už nie sú populárne taká listové kabelky, ktoré sú čisto čierna, ale dnes sú najkrajšie hlavne tie, ktoré sú pestro farebná a ktorá na prvý pohľad zaujmú.