Kabelkové desatoro, ktorým sa má riadiť nejedna žena

Kto by nemiloval kabelky. Nosíme v nich snáď celý svet. Nedáme ich z ruky ani na chvíľu. Poznáte kabelkové desatoro? Zabavte sa.

Nejednu kabelku nosiť budeš

Nie, naozaj nestačí jedna na všetky udalosti. Jednu si vezmete na nákup, inú zase na firemný večierok, úplne inú potom na promenádu na pláži, a rozdielnu aj na párty.

Usporiadané takmer všetko mať budeš

Kabelka, v ktorej sa skrývajú prehistorické skameneliny desiaty, rozhodne nie je in. Vyčistiť, vypratať, urovnať.

Topánky ladiť nemusíš

Doba, kedy sa kabelka prísne ladila s topánkami, už je dávno za nami. Vďaka bohu.

Crossbody jedine ku casual štýlu

Nie, crossbody kabelky naozaj nenaskrutkujete k biznis alebo formálnemu štýlu. Na to sú určené iné kúsky.

Za dámu môcť byť budeš

Keď sa chcete cítiť ako dáma, alebo vás čaká oficiálna a formálna príležitosť, zvoľte kabelku, ktorú budete držať v ruke, alebo si ju dáte pomocou retiazky cez rameno.

Štýly meniť môžeš

Jedna kabelka sa dá pomocou vychytávok premeniť. Niektoré majú meniteľné vnútorné farby, iné zase premeníte pomocou brošne alebo mašle.

Nepokradneš

Zabudnite na to, že by ste si zaobstarali rovnakú kabelku, ako má kamoška. Choďte si svoj štýl, nekopírujte ten cudzí.

Štýl nezabiješ

Než sa vydáte von, mrknite, či kabelka skutočne ladí so zvoleným outfitom, a či je pomyselnou čerešničkou na torte. Neladí? Nesedí? Vymeniť!

Vernosť je dobrá, ale

Chápeme, aké ťažké je lúčiť sa s krásou. Obzvlášť keď vám robila radosť a službu aj niekoľko rokov. Naozaj už ale nemôžete maskovať nedostatky krycou fixkou. Áno, skutočne to IDE spoznať. Zaobstarajte si novú kabelku.

Triediť budeš

Vytrieďte si kabelku DENNE. Udržujte v nej prísny poriadok a poriadok. Je to vaša vizitka, podobne ako čisté topánky a krásny úsmev.

Mať kabelku je ako zaobstarať si domáceho maznáčika. Kŕmite ju obsahom, ktorý by mal byť prínosný. Venčíte ju. A staráte sa o ňu.