Kabelka na každú príležitosť. Čo v tej vašej nesmie nikdy chýbať?

Zatiaľ čo mužom často stačí len puzdro na kreditnú kartu, kľúče a mobilný telefón, ženy to majú o niečo zložitejšie. Kabelku vnímajú ako módny doplnok, v ktorom navyše môžu nosiť všetko potrebné. Každá žena má iné nároky, a preto volí aj rozdielnu veľkosť kabelky. Pokiaľ sa vám stáva, že v kabelke nikdy nenájdete to, čo potrebujete, nech je akokoľvek rozmerná, ponúkame vám pár tipov, čo do jej výbavy určite zahrnúť.

Krabička poslednej záchrany

Každý správny skaut so sebou nosí drobnú krabičku s nevyhnutnosťami. Rovnako tak aj do svojej kabelky môžete dať menšie vrecko, kde budete mať niť, nožničky, ihlu, hygienické potreby, pár potrebných liekov, zrkadlo a mentolku. Práve tieto drobnosti totiž vo vašej kabelke zaberú najmenej miesta, ale verte, že sa vám môžu niekedy hodiť.

Čím viac miesta, tým lepšie

Milovníci Harryho Pottera si určite spomenú, že mala čarodejnica Hermiona vždy po ruke tašku, ktorá mala nekonečné množstvo úložného priestoru. Taký luxus si môžete dopriať tiež. Stačí len do svojej kabelky vložiť malú látkovú tašku, ktorú je možné zložiť a zapnúť. V prípade potreby ju len roztiahnete a nemusíte so sebou neustále nosiť veľkú kabelku. Nečakaný nákup, vyzdvihnutie kníh v knižnici alebo miesto pre váš svetrík tak budete mať vždy po ruke.

Kozmetická taštička

Nenoste vo svojej kabelke zbytočne štetce, tiene a ďalšie rozmerné líčidlá. Oveľa viac oceníte, ak do kozmetickej taštičky pridáte hydratačný krém na tvár a ruky v cestovnom balení, ďalej loj na pery s SPF ochrannou, zdravíčko, vôňu, zrkadlo a hrebeň. Taká taštička vám môže pomôcť osviežiť váš vzhľad v niekoľkých krátkych okamihoch napríklad na toalete. V práci, v meste alebo v škole tak nebudete mať pocit, že váš make-up už nespĺňa svoju funkciu. Stačí pár minút a budete opäť svieži. V letných dňoch nezabudnite pribaliť ružovú vodu na osvieženie.