Jednoduché šperky uprednostňujte pred tými masívnymi

Každá žena miluje jednoduché outfity. Niekedy je síce chuť na extravagantný kúsok, ale veľakrát je presne jednoduchosť to, čo potrebujeme, aby sme daný deň mali dobrú náladu. Lenže taký look je mnohokrát naozaj zlou voľbou, pretože niekedy s ním dosiahneme stereotypu, ktorý nie je dobrý v žiadnom prípade. Samozrejme sa dá trochu obohatiť. V poslednej dobe to bolo hlavne za pomocou masívnych šperkov, ktoré sa stali veľmi populárne. Lenže ani táto éra večne netrvá, a tak už noste len naozaj veľmi masívne šperky alebo len tie jednoduché. Zásada či príslovie, ktoré hovorí, že v maličkostiach sa skrýva krása, totiž začala platiť v móde po všetkých stránkach. Malinké vzory na oblečení sú teraz veľmi trendy, rovnako ako napríklad jednoduché prívesky s malým príveskom na krku. Presne toto sú trendy, ktoré teraz letia, a tak to skúste teraz s nimi. Obyčajný, jednoduchý look totiž doladí opäť trochu inak, než tie šperky masívne. Nebudete pôsobiť výrazne, ale jemne a elegantne. 

Skúste to s dvojitými retiazkami 

Medzi veľmi obľúbené retiazky sa teraz dostali najmä tie, ktoré sa skladajú z niekoľkých retiazok k sebe spojených. Konečný výsledok teda vyzerá, že sa jedná o napríklad tri retiazky, ale jedná sa vlastne len o jeden, ktorý v sebe skrýva množstevné nádheru. Väčšinou na jednom z nich je určitý prívesok, ktorý vás iste zaujme. 

Ak teda patrí k tým typom, ktoré milujú jednotný odev, vďaka ktorému vždy budú bodovať, ale neželáte si, aby sa poznalo, že nosíte stále to isté, zamerajte sa preto práve na túto jednoduchosť spojenú v šperkoch. Nemusíte si hneď kupovať pravý strieborný šperk, ale stačí zvoliť jemnú bižutériu, s ktorou samozrejme zažiarite rovnako, ako keby ste na krku mali démant za niekoľko tisíc. Niekedy aj jednoduchosť bižutérie dodá potrebný luxus, ktorý k rozžiarenie a k ojedinelému looku potrebujete.