Jedinečnosť s hodinkami Michael Kors

Na dovŕšenie správneho elegantného a predovšetkým uceleného vzhľadu je potrebné dbať na perfektné doplnky. Formálne štýl je totiž nadčasový a je potrebná s ním nakladať s opatrnosťou a pompou. Dôležité je premyslieť každý detail outfitu, pretože hoci len sebemenší odchýlka z farebnej kombinácie pôsobí zmäteným a nemodernými dojmom. 

Aj keď sa elegantné formálne štýl môže javiť ako jeden z najjednoduchších štýlov, pretože sa skladá z nohavíc, sák a košeľou, jedná sa naopak o ten najzložitejší štýl. Máloktorá žena ho totiž dokáže nosiť s takou gráciou, akú si zaslúži. 

Sako aj nohavice sa ľahko zladí, avšak najviac chybujú ženy v doplnkoch, predovšetkým v šperkoch a kabelkách. Svoje kabelky volí podľa obľúbenosti, nie podľa toho, ako sa k danému outfitu hodí. K saku sa naozaj nesluší nosiť flitrové batôžky, ktoré sa za posledné mesiace stali podozrivo populárnymi. Vynechajte tiež strapce či kabelky s prehnaným množstvom zipsov a iných ozdôb. Na čo sa však môžete prikloniť, sú pestré a sýte farby. Šedobiely kostým krásne doplní kontrast v podobe kráľovsky modrej či červenej kabelky. 

Hodinky dodajú šmrnc 

Ak si správne vyberiete kabelku, vyhľadajte vo svojej šperkovnici aj hodinky. Tie k elegantnosti patrí rovnako tak, ako jablko k jabloni. Je nutné voliť takú farbu, ktorá sa hodí nielen k oblečeniu, ale aj k ozdobám na kabelke. Nemiešajte zlatú so striebornou, pretože to potom vyzerá veľmi zmätene. 

Skvelým tipom pre ženy sú hodinky Michael Kors. Ich nadčasovosť je zaručená. Preto je isté, že táto investícia nebude zlá či chybná. Hodinky tejto značky nie sú práve lacná záležitosť, ale ten, kto si však potrpí na luxuse, hodinky Michael Kors rozhodne musí mať. Zaručí vám nielen vždy dokonalý formálny outfit, ale aj jedinečnosť. Takéto hodinky predsa nemá len tak nejaká dáma. Zaraďte sa teda taktiež do radu žien, ktoré sa môžu pýšiť týmto vždy vhodným doplnkom!