Horčicovo žltá – farba, ktorej nesmiete v šatníku chýbať

Každá sezóna si prináša do módy niečo úplne iné. Počas jesene sme mohli zaregistrovať krásne jesenné kabáty rovného strihu, ale teraz už tu je zima, preto sledujeme trendy, ktoré sa k nám rútia a ktoré sa budú týkať našej nie práve obľúbenej zimy. Samozrejme sa k nám dostáva celý rad zaujímavých svetrov, ktoré treba v zimnom období rozhodne mať, ale tiež treba premýšľať nie o trendoch, ktoré si stoja za to kúpiť, ale konkrétne o farbách, ktoré vlastne budú tohtoročnej zime dominovať.

Tento rok je trendy farba zelená, ale nájdeme ju v obchodoch minimálne

Každý rok sa stretneme s inou farbičkou, ktorá bude pre daný rok vedúca. Pre tento rok je to zelená, ale podľa toho, čo vidíme v obchodoch, sa nám zima bude točiť okolo troch iných farbičiek, než je práve vyššie spomínaná zelená. Poďme si preto teraz spomenúť tie farby, ktoré stoja za to v zimnom šatníku mať.

Na aké farby sa máme upnúť?

Je zaujímavé, že tohtoročná zima sa nebude upínať na bežné čiernej farby, ale bude sa upínať predovšetkým na obľúbenú šedú, na khaki farbu (jediný odtieň zelenej, ktorý zima povoľuje) a ďalej na bordovú farbičku. Pôjde sa teda v tmavších odtieňoch. Napodiv sa nám sem vecpala tiež červená pestrá farba, v ktorej nájdeme naozaj veľa druhov oblečenia.

A ešte na jednu farbičku musíme klásť dôraz, a síce na horčicovo žltú.

Čo si v tejto farbe môžeme zaobstarať?

Táto farbička je pomerne obľúbená a kúsky v tejto farbe sú pravidelne vypredané hneď, ako sa dodajú na predajňu. Treba spomenúť to, že táto farba je krásna hlavne napletených čiapkach, ktoré sú tento rok v kurze, a ďalej tiež na svetroch. Kúpiť si môžete aj kabát v horčicovo žltej farbe, pokiaľ sa vám teda pošťastí, a ďalej tiež v tejto farbe stoja za hriech pletené šaty alebo mikiny, ktoré v zime nesmiete tiež postrádať.