Hnedá farba vedie predovšetkým u kabátov

Páperovým bundám, ktoré sme zaznamenali predovšetkým minulú zimu, už dávno odzvonilo. Ženy, ktoré ju stále majú vo svojom šatníku, by si mali zaobstarať trošku iný trendy kúsok. Móda ide totiž rýchlo dopredu, dennodenne sa mení, a nie je dobré vlastniť staré nemoderné kúsky. Ak chcete byť „in“, zvážte kúpu kabáta. Zimná verzia jesenných búnd nechajte tento rok byť, zažiarite jedine s ním. 

Kabáty, ako každú zimu, skrátka vedú. Najväčší obľúbenosť zaznamenali kabáty s klopy, ale tie frčali skôr na jeseň (to ho mala naozaj každá žena). Našli sa tu aj typy týchto kabátov, ktoré v sebe obsahovali vlnu, teda boli na zimu ako stvorené, ale predsa len je nejaký kúsok predbehol. Tento rok frčia kabáty rovného strihu, a to rovno tie dlhé pod kolená. 

Elegantnosť holt začína mať opäť v móde svoje čestné miesto, aj keď by sa dalo povedať, že už dávno sedí v sieni slávy a je stále trendy. Tohtoročnú zimu sa k nej návrhári začali s obľubou vracať. Čo však pozmenili, je to, že k nim neodporúčajú klasické čižmy, ale športovú obuv. V súčasnej dobe totiž jasne vedie elegantnosť spojená s pohodlnosťou. Toto zistenie je pre ženy ako dar z nebies, pretože sa už nemusí trápiť s vysokými podpätkami. 

Ak sa rozhodnete kúpiť si taký kabát, je dôležité vybrať si správnu farbu. Zapôsobíte rozhodne farbou bordó, ale kabát tohto sfarbenia len tak niekde nezoženiete. Čím však taktiež oslníte (možno aj vo väčšej miere) je hnedá. Táto farba totiž u kabátov rovného strihu absolútne vedie. Je jednoznačnou voľbou vo chvíli, keď si neviete rady alebo kedy zvažujete, či si kúpiť kabát hnedý alebo modrý. Tento rok zabudnite na krikľavé farby, vyberte tie tmavšie. Ak nie ste favoritom hnedé, zvážte aspoň svetle šedivú farbičku. Čiernu nechajte čiernu, tá sa dnes už tak moc nenosí. V súčasnosti sa kladie dôraz na prvý dojem. Chcete predsa oslniť. Čierna je síce elegantný, ale netúžite pôsobiť ako čierna vdova.