Hitom jarnej a letnej sezóny sú nápadité vzory

Okrem všadeprítomných pruhov vládnu aj počas teplých dní aj kocky. Objavili sa už na jeseň a stále sa vkrádajú aj do jarnej módy. Nemusí byť ale len v tradičnom káru a škótskych farbách. Voľte je v akýchkoľvek variáciách, ktoré vás pri tom napadnú. Zvoľte si k tomu aj asymetrické vzory a doplňte je rovnako tak asymetrickými dĺžkami. Nepravidelné línie veľmi efektne pomáhajú úplne elegantne maskovať vaše problémové partie. Dokážu tiež zvýrazniť časti tela, na ktoré chcete dať dôraz. Zaberajú tiež zvieratá. Stavte na inšpiráciu orientom a exotikou prejavenú vo zvieracích vzoroch. Obzvlášť letí hady, slony, vtáčiky alebo motýle. V jarnej aj letnej móde sa objaví aj kvety, ktoré sú významným prvkom tohtoročnej svieži módy. K jari sa predsa kvetmi skvele hodí. Môžu sa objaviť na blúzke, šatách, sukňu, bundičke aj na nohaviciach.

Nežné čipky a plisované sukne

Každé romanticky založené žene sa zapáči nadčasové pôvabné čipky. Môžu byť tradične vo farbe bielej, čiernej, ale aj v módnych pastelových farbách. Na scénu prichádza extravagantné kombinácie, ktoré sa dajú kombinovať s koženými nohavicami alebo džínsy. Budú sa nosiť aj nariasené a plisované sukne, ktoré z vás urobia princeznú za každej príležitosti. Vyzerajú najlepšie v dĺžke nad kolená a s tesným priliehajúcim vrškom. Vhodne je doplní potrebné sveter, body, úzke topy a tričká, ale aj košele. Moderné budú elegantné podpätky aj nadčasové baleríny. Na svoje si prídu aj tí, čo milujú ťažké motorkárske topánky alebo klasické tenisky.

Ďalšie možnosti a jarné aj letné trendy

Hlavnú úlohu budú tiež hrať doplnky. Nosiť sa budú masívne a výrazné šperky, extravagantné a originálne vzory, vtipné a veselé nápismi, široké aj úzke nohavice, odhalené ramená i malé kabelky do ruky. Svoj outfit doplňte zaujímavú bundičkou, svetríkom alebo sakom, ktoré sa vám budú hodiť v chladných jarných dňoch. Či už stavíte na módne džínsové sukne, nášivky a aplikácie, romantiku či drsnú extravaganciu, užite si jar a leto v plnej paráde. Vašej fantázii sa medze nekladú.