Frčí lodičky, ktoré by ženám závidela aj samotná Carrie Bradshaw

Určite ste videli obľúbený seriál Sex v meste. Dokonca o tomto seriáli bol natočený aj filmový snímok, kde sa hlavné hrdinky opäť stretávajú. Ak by sme mali vyzdvihnúť jednu hrdinku z filmu, vyzdvihli by sme Carrie Bradshaw, ktorá sa zapísala do podvedomia žien hlavne vďaka svojej túžbe po Panu Božskom, ktorý ju predsa požiadal o ruku unikátnymi topánkami od Manola Blahnika. Carrie totiž topánky úplne milovala, a tak topánky boli ďaleko lepšie ako akýkoľvek zásnubný prsteň. U lásky Carrie k topánkam ešte zostaneme – vedeli ste, že aktuálne frčia lodičky, ktoré by samotná Carrie každej žene závidela?

Ak chcete niečím oživiť svoj šatník, prečo to neurobiť lodičkami, ktoré sú na prvý pohľad naozaj nádherné. Síce lodičky nepatrí k najpohodlnejšie obuvi, napriek tomu by lodičky mala mať každá žena. Lodičky totiž doslova môžu premeniť každej dámskej nohy v sexi gazelí nôžky, ktoré budú dlhé až k stropu.

Aké lodičky aktuálne frčia?

Pýtate sa, aké lodičky by mali sídliť v každom dámskom botníku a aké lodičky by vám závidela aj samotná Carrie Bradshaw? Sú to lodičky, ktoré majú výraznú špičku, ktoré sú zároveň minimalistické a ktoré sú aj divoko nápadné. Skrátka sú to lodičky, do ktorých sa nejde nezamilovať.

Aktuálne by ste mali mať vo svojej zbierke lodičky, ktoré majú nejaké ozdoby. Tie podľa všetkého hrajú i podľa stylistov prím. Nebojte sa teda lodičiek, ktoré sú inšpirované rockom, džungľou alebo ktoré majú romantické prvky.

Hlavne, nech sú modré

Čo sa týka farieb, je potrebné konštatovať, že vedie farba neba. Preto hľadajte hlavne lodičky, ktoré sú v krásnych svetle modrých tónoch. Krok vedľa neurobíte ani s lodičkami v ružovej farbe alebo v bielej farbe, nebojte sa ani strieborných lodičiek alebo zlatých či medených kúskov. Aké lodičky sú napokon nutné, tak sú klasické čierne, ktorými moc neokouzlíte.