Foto obrazy môžete kúpiť už do dvoch tisíc

Boli ste pozvaní na oslavu okrúhlych či polkruhových narodenín a premýšľate nad tým, čo oslávencovi kúpite za darček? Premýšľajte rozhodne prakticky – nekupujte mu nič, čo môže vymeniť alebo predať. Ideálne sú osobné darčeky, ktoré zachytávajú nejaký moment spoločného života. Obyčajná fotografie v rámčeku nie je originálna, navyše ju každý prehliadne. Čo radšej investovať do foto obrazu, ktorý sa bude skladať z niekoľkých častí a ktorý bude tým najlepším darčekom, ktorý oslávenec dostane? 

Foto obrazy sú dnes obrovským hitom. Ľudia skrátka chcú darovať osobné veci, ktoré človek nemôže vymeniť alebo predať. Naviac obrazy sú bytový doplnok, ktorý snáď nikdy nevyjde z módy, preto prečo nedarovať taký obraz, ktorý sa skladá hneď z niekoľkých dielov? 

Viacdielne obrazy ešte nie sú tak známe, ešte ich nemá kdekto vo svojom domove. O to viac sú prekvapivejšie a o to viac sú originálnejšie. 

Koľko dielov môžu foto obrazy na stenu mať? 

Viacdielne obrazy na stenu možno kúpiť rovno v niekoľkých zaujímavých prevedeniach. Najčastejšie sa obstarávajú všedný trojdielne alebo prípadné štvordielne obrazmi. Pokiaľ ale máte radi masívne, výrazné doplnky, ideálne sú sedemdielnej či päťdielnej viacdielne obrazy, ktoré prázdnu stenu zahalí krapet lepšie. 

Kde foto obrazy môžem objednať? 

Foto obrazy sú obrazy tvorené vlastnou fotografiou, ktoré klient poskytne výrobcovi. Tieto moderné obrazy neponúka každý, mnohokrát sú veľmi drahé. Našťastie existuje internetový obchod topobrazy.cz, kde možno viacdielne foto obrazy zakúpiť už do dvoch tisíc korún, čo je fantastická cena! 

Okrem foto obrazov je e-shop s iných krásnych obrazov. Najobľúbenejšími motívy sú motívy zvierat, krajiny alebo prípadne miest (mestá sú obľúbená najmä u mladšej generácie, ktorá si prvýkrát zariaďuje vlastné bývanie). Pre milovníkov extravagancie a výraznosti sú k dispozícii žiarivé abstraktné obrazy.