Filmové novinky, ktoré musíte vidieť!

Keď máte voľný víkend a počasie vám nepraje, nemusíte sedieť doma. Mali by ste zamieriť napríklad do divadla alebo do kina. Ak ste kultúrno založenia, oceníte predovšetkým divadelné predstavenia alebo nejaký zo skvelých muzikálov, pokiaľ však nie ste stavení pre kultúru, čo treba zamieriť do kina? V kine hrajú neustále niečo. V poslednej dobe sa medzi skvelé filmy zaradilo hneď niekoľko fenomenálnych snímok, ktoré stoja za pozretie. Poďme si povedať tie najzaujímavejšie snímky, ktoré v nedávnej dobe boli k videniu v kinách, či ktoré ešte teraz v kinách k videniu sú.

Samozrejme takých kúskov bolo hneď niekoľko, ale my vám vybrali od všetkého kúsok. Poďme sa pozrieť na skvelý muzikál, na dobrodružný film podľa skutočných udalostí či na komédii, ktorá nikoho neurazí.

Jumanji: Vitajte v džungli

Ak milujete doslova obrieho herca The Rocka, rozhodne by ste mali zamieriť na film Jumanji: Vitajte v džungli. Jedná sa o skvelú komédiu, ktorá vás z počiatku možno bude unavovať, a budete si hovoriť, že je to ďalší z amerických zlátanín, ale ako sa herci dostanú do džungle, všetko sa zmení a vyplynie z toho super komédia, ktorú budete chcieť vidieť znova . Je to skutočne komédia, ktorá pobaví snáď každého a ktorá nikoho neurazí.

Najväčší showman

Muzikál „The greatest showman“ vás dostane zo stoličiek. Tento muzikál je absolútne fenomenálne. Pojednáva o počiatkoch cirkusu, o tom, že ľudia by mali neustále veriť vo svoje sny a mali by svoju inakosť ukazovať svetu. Jedná sa o jeden z najlepších snímok za poslednú dobu.

 Stratený v džungli

Ak milujete filmy podľa skutočných udalostí, nadchne vás aj trochu dobrodružný filmový snímok Stratený v džungli. Tento snímok štartoval v kinách koncom decembra a rozhodne stojí za pozretie. Hlavnú úlohu v ňom hrá Daniel Radcliffe, teda predstaviteľ Harryho Pottera, ktorý je však v tomto snímku úplne na nepoznanie.