Farebné kriváky – jesenný hit, ktorý nesmie chýbať

Tohtoročná jeseň prišiel naozaj prvým septembrom, čo nie je práve obvyklé. Neustále len prší, máloktorý deň je tak pekný, že by sme mohli vyjsť von a bez dáždnika sa prejsť obľúbeným parkom. S jeseňou samozrejme prišlo sychravé a chladné počasie, teda prišla aj celý rad nových trendov, ktoré musia skrátka pribudnúť do nášho šatníka. Novinky sa tento rok odrazili hlavne na bundách, bez ktorých by sme si na jeseň nezašli ani na kávu.

Mimo bundy sa veľa noviniek prejavilo taky na kabátoch rovného strihu. Tie sa tento rok dajú kúpiť naozaj už vo svojej jesennej variante, ktorá je väčšinou utkaná z vlny, teda sa také kabáty hodí aj na zimu. Nájdete ich úplne v každom obchode, čo bolo hlavne vlani doslova nereálne.

Poďme sa ale vrátiť k bundám. Tento rok sa stali obľúbenými hlavne bombery, ktoré si môžete kúpiť v dlhšom prevedení, než sme zvyknutí. Štýlové bombery teraz siahajú až pod zadok a sú plné nášiviek. Ak by ste chceli štýlový kúsok v tej klasickej, kratšie variante, potom siahnite po tých s kožíškovým golierom.

Mimo bomber si kúpte taky klasickej krivák. Zabudnite ale na čierne prevedenie, to už sa naozaj nenosí ani u tohto kúsku oblečenia. Siahnite po farbičkách!

Čím pestrejšie, tým lepšie!

Farebné krivák sú ďalšie tohtoročné hit, bez ktorého nebudete môcť tohtoročnú jeseň byť. Čierne sú už dávno out, tento rok zamierili na ramienka v obchodoch hlavne farebné varianty. A aké farby sú tie naj?

  • výrazne červená
  • sýto žltá
  • kráľovsky modrá
  • pestro zelená

Ani s metalovými farbami nešliapnete vedľa

A ako už ste mohli zaznamenať, metalové farby tento rok víťazí na plnej čiare, a to nielen u topánok. Kúpte si jednoznačne aj bundu metalovej farby. Strieborná, bronzová alebo aj zlatá farba je povolená! Opatrne ale pri kombinovaní. Strieborná len so striebornou, zlatá so zlatou, bronz s bronzom. Nemiešajte je – pokazí sa váš celkový look.