Farby, vďaka ktorým budete vyzerať úplne luxusne

Máte už dosť toho, že vás ľudia považujú za dieťa? Možno je to tým, ako sa obliekate alebo aké farby kombinujete, keď ráno volíte outfit. Mnohí ľudia si to neuvedomujú, ale šaty robia naozaj veľa. Stále skrátka platí jedno pravidlo, a síce šaty robia človeka. Ak už konečne nechcete vyzerať ako dieťa, ale chcete sa obliekať tak, aby išlo na prvý pohľad vidieť, že ste dáma alebo formálne lady, prezradíme vám, aké farby konkrétne kombinovať a nosiť, aby ste luxusne vyzerala.

Zatiaľ čo niektorí sa nechcú obliekať ako deväťročné, iní vedia, že farby robia naozaj moc a že formálnosť je niekedy potrebné. Ak je elegancia a formálnosť zrovna potrebná, farby je potrebné lepšie kombinovať a voliť. Poďme si prezradiť niekoľko farebných odtieňov, ktoré z vás urobia naozaj luxusné dámu, za ktorú sa otočí muži všetkých spoločenských vrstiev.

Stavte na neutralitu

Všeobecne možno povedať, že luxus tkvie v jednoduchosti a neutralite. A tak voľte ideálne farby v odtieňoch hnedej, béžovej a tiež krémové. To sú skrátka farby, ktoré stopercentne fungujú a ktorých sa nemusíte báť. Spomínané odtiene sú moderné celoročne, nemusíte sa tak ani pozerať na počasie alebo na to, ako to aktuálne vonku vyzerá s teplotou. Vždy dokonale fungujú, sú príjemné na pohľad a, ako sme spomenuli, pôsobí naozaj luxusne, čoho ste ostatne chceli dosiahnuť.

Keď chcete voliť výraznejšie farby

V prípade, že je pre vás neutralita príliš nudná a že chcete voliť skôr výraznejšie farby, staviť by ste mali ideálne na oranžovú alebo vínovú. Jednotlivé farby idú pekne dohromady, dobre sa však ladí aj s ostatnými neutrálnymi farbičkami v šatníku.

Výraznejšie farby sa nosia skôr začiatkom jari, kedy to všade farbami naozaj hrá. Vyniknúť vám pomôže aj kráľovsky modrý odtieň, ktorý je tiež známkou luxusu. Tomu napokon nasvedčuje aj fakt, že je to obľúbená farba Meghan, ktorá sa stala súčasťou britskej kráľovskej rodiny.