Extravagancia vládne roku 2018. Čo si kúpiť do šatníka?

Ak milujete jednoduché kúsky a jednoduché outfity, tak s tým tento rok nepochodíte. Tohtoročnému roka totiž vládnu extravagantné kúsky, ktoré si zamilujú predovšetkým tí, ktorí majú dostatok odvahy. Ak chodíte často do obchodných domov, určite ste veľa extravagantných kúskov zaregistrovali. To je však len začiatok, počas nasledujúcich týždňov sa budú extravagantné kúsky v obchodoch hromadiť a my vám poradíme, s akými zamieriť domov.

Doba plastová je nevšedný, leč praktická

Súčasná móda prechádza takzvanou „dobou plastovú“, kedy sa s plastom veľa pracuje. Módni návrhári vymýšľa kúsky predovšetkým z plastov, v obchodoch na mnoho plastových kúskov narazíte. Medzi tohtoročné hity patrí pláštenky, ktoré úplne nahradí dáždniky. Vyberať si budete môcť z mnohých farieb a farebných kombinácií, záleží len na vás, aké dáte prednosť. Vďaka pláštěnkám sa budeme môcť cítiť ako štýlové deti.

S leskom zaujmete na míle ďaleko

Okrem plášteniek stojí za kúpu aj lesklé veci. Počas minulého roka do obchodov zamierili strieborné, medené či zlaté poltopánky, tiež sme sa stretli s podobne farebnými kabelkami alebo šatami. Tento rok sa na lesklé veci môžeme tešiť vo veľkom.

Okrem topánok a iných doplnkov budeme môcť zlato, striebro aj meď doslova nosiť. Do obchodov totiž prídu lesklé kabáty kovových farieb alebo perové bundy, ktoré budú taky tohtoročné nutnosťou. Nebojte sa ani lesklých džínsov či nohavíc, ktoré by sa tiež mali objaviť v obchodoch v najbližších mesiacoch.

S kabelkami nepochodíte

Milovníčky kabeliek asi nebudú zrovna nadšené. Bohužiaľ kabelkám tento rok úplne „odzvoní“. Už teraz môžete spozorovať, že boli vymenené batohy. Teraz však budú vymenené batohy, pretože do módy prišli legendárny ľadvinky, ktoré rodičia určite nájdu vo svojich starých šatníkoch z mladosti.

Ľadvinky však nekúpite len v starej dobrej podobe, ale aj v mnohých iných spracovaniach. Obľúbite si určite hlavne ľadvinky, ktoré plnia funkciu pásku.