Do ktorej kabelky investovať preto, že nikdy nevyjde z módy?

Dámy veľmi dobre vedia, že investovať do kabelky, to je dobrá investícia. Kabelka totiž rovnako ako topánky alebo iné doplnky dorábajú outfit, privádza outfit k dokonalosti. Ak patríte k ženám, ktoré nechcú mať doma abnormálne veľkú zbierku kabeliek, ale radšej by mali pár kabeliek, ktoré budú v móde dlhé roky, poradíme vám, do akých investovať. Aj keď sa aj trendy medzi kabelkami menia doslova denne, niektoré kabelky možno označiť za akési stálice v módnom priemysle, ktoré nestarnú.

Kabelka je rozhodne dobrá investícia, na tom sa napokon zhodnú aj mnohí investori, ktorí vedia, že kabelka na svojej cene len rastie. Ak patríte k ľuďom, ktorí chcú do nejakej kabelky investovať, máme pre vás niekoľko konkrétnych tipov na kabelky, ktoré naozaj z módy nevyjdú, ani keby samé chceli.

Classic Flap Bag od Channelu

Chcete mať vo svojej zbierke naozaj kvalitný kabelku, za ktorú sa každá žena otočí a ktorú budete môcť nosiť doslova neustále? V takom prípade by ste mali investovať do kabelky od Channel, konkrétne do kabelky Classic Flap Bag. Kabelky Channel majú naozaj dlhú tradíciu, spomínaná kabelka bola navrhnutá už v roku 1955 a od tej doby sa drží na rebríčku popularity a módnych trendov. Aj keď sa jej cena pohybuje v rádoch niekoľkých stoviek tisíc korún, rovnako je to kúsok, ktorý by ste mali mať.

Galleria od Prady

Hľadáte ideálne kabelku na nosenie do práce? Prečo sa v práci nepředvést s unikátnou kabelkou od Prady, ktorá nesie názov Galleria? Je veľmi jednoduchá, nenápadná, odolná voči poškriabaniu. Je veľmi priestranná, elegantná. Nie je ani tak drahá ako predchádzajúce model, jej cena začína na päťdesiatich tisícoch korunách.

Neverfull MM od Louisa Vuittona

Ikonická kráska menom Neverfull MM. Aj tak možno opísať kabelku z dielne značky Louis Vuitton, ktorá naozaj nikdy nevyjde z módy. Kabelka je pravdepodobne jedným z najobľúbenejších kúskov celej tejto kolekcie. Je skvelé, že nielen že vyzerá krásne, ale tiež je veľmi praktická.