Do jari vstúpte s členkovou obuvou

Napokon sa nám ukázalo to očakávané slniečko. Teploty nám dosahujú príjemné dvadsiatich stupňov, vietor takmer nefúka a po daždi nie je ani pamiatky. Takto by teda skrátka malo vyzerať každú normálnu jar, aj keď to tak niekedy vážne nie je. Avšak teraz sa teda môžeme radovať, pretože konečne sme sa dočkali tej pravej jari. Samozrejme musíme počítať aj s takým počasím, ktoré v sebe nesie predovšetkým neobľúbený dážď a pomerne chladné teploty. Musíme si teda zvykať hlavne na to, že aj teplejšia či iná obuv, ako sú tenisky, musia zavítať do nášho botníku. Preto je najlepšou voľbou napríklad práve členková obuv, ktorá je úplne super do takého počasia, a to už kvôli tomu, že je takmer nepremokavá. Nemusíte sa teda obávať, že vaše nohy budú ako pri cestovaní vo vode – mokré, studené a hlavne znamenajúce, že vás čoskoro stretne nádcha.

Najobľúbenejšia členková obuv sú Chelsea topánky

Teraz sa stala členková obuv veľmi populárna, a to najmä v jednom určitom prevedení, a síce v Chelsea topánkach. Jedná sa o členkové topánky, ktoré majú po stranách gumu. Nájdete ich v obchodoch v tom najrôznejšom farebnom prevedení a tiež v najrôznejších vzoroch. Nie je sa čomu diviť, keď sú veľmi obľúbené. Vďaka svojej širokej škále sú úplne senzačné, pretože sa hodí takmer ku všetkému. Ak túžite po topánkach, ktoré by sa stopercentne hodili k úzkym džínsom, siahnite práve po týchto! Ak však potrebujete zohnať nejakú obuv, ktorá sa hodí napríklad práve k šatám, zvoľte tiež práve ju.

Mnoho žien či mužov sa obáva, že budú vyzerať ako kovboji, ale nebojte sa, nebude tomu tak. Vďaka tomu, že ich môžete zladiť takmer so všetkým, nemusíte z nich vytvoriť len kovbojský look. Síce vyzerajú skvele ku košeli, ale sú tiež veľmi príťažlivé aj k elegantnému štýlu alebo aj k ležérnemu looku, ktorý v sebe nesie roztrhané džínsy a obľúbený top na úzke ramienka s ešte obľúbenejšou drobnou kabelkou.