Čo si obliecť na ples? Věščná otázka každej ženy

Zima sa nesie v duchu snehu a nízkych teplôt. Tak je to prevažne tento rok. Nízke teploty sú ale nižšiu, než všetci očakávali. Často dosahujú až mínus dvadsiatich stupňov, čo je obrovské číslo prevažne pre tých, ktorí nemajú zimné mesiace v láske. Tohto počasie si užívajú len deti, pretože sa môžu s radosťou guľovať, sánkovať, Bobovi a stavať snehuliakov (aj veľké množstvo snehu totiž tento rok veľa prekvapilo). Radujú sa tiež všetci milovníci zimných športov, pretože konečne môžu vyraziť do ríše zjazdoviek. Lyže si predsa voskovali už pred Vianocami, tak sa teda konečne dočkali a nehodlajú strácať čas. Kto je za zimné mesiace taktiež rád, sú ženy, ktoré sa milujú líčiť sa a prezentovať. S povianočnom časom sa totiž objavuje čas plesový. 

V nasledujúcich týždňoch iste vypukne obrovské „haló“ v domácnostiach, kde sa chystá ísť na ples. Ženy budú obiehať obľúbené obchody a obchodné centrá, aby si vybrali tú najlepšiu róbu na veľkolepú udalosť. Nesmie predsa vyzerať „out“, ale tiež nesmie mať na sebe šaty, ktoré mali minulý, predminulý či ešte predošlý rok (aj keď si to zrejme pamätajú len ony). Nasleduje vyhľadávanie najnovších trendov na internete a potom tiež objednávanie si z internetu. Čo ale vlastne objednávať? 

Overaly ako jasná voľba 

Tento rok sa skúste zamerať na overaly. Tie totiž v poslednej dobe zaznamenali veľký úspech. Ak je doplníte vhodnými lodičkami a menšie kabelkou, dosiahnete exkluzívneho vzhľadu. Naviac sa hodí aj do divadla, teda je využijete aj na iné príležitosti. 

Dlhé šaty vedú 

Krátke šaty sú už dávno „out“, a to platí v každom svete – aj v tom, v ktorom žije mladšej generácie. Na plesoch rozhodne zabodujete dlhými šatami upnutějšího strihu. Veľmi atraktívny je rázporok alebo holá chrbát. Výkroj na chrbte dodá akési elegantnosti, čo každá žena počas plesu iste ocenia (teda – nielen žena).