Čo sa teraz nosí?

Jeseň nám letí na plné obrátky. Slnečné počasie sa strieda s daždivými dňami. Tak to na jeseň proste býva, ale móda každý rok rovnaká rozhodne nie je. Čo teda obliecť a po akých farbách siahnuť, aby sme boli IN? To vám prezradíme nižšie.

trvalý trend

Ako to už býva niekoľko rokov, trendom jesene je koža. Ak sa do nej oblečiete, určite nič nepokazíte, ba naopak. V kurze je ako inak než čierna a hnedá, ale nebojte sa tiež trochu odviazať a siahnuť po netradičných farbách z tohto materiálu ako je červená, horčicová, zelená.

topánky

To, že kto obuje čižmy siahajúce po kolená, bude IN je jasná vec. Nebojte sa siahnuť tiež po členkových topánkach. Či budú na podpätku alebo s traktorovú podrážkou alebo kombinácia oboch necháme na vás, ale verte, že určite nesiahnete vedľa.

Tiež zvierací vzor sa topánkam tento rok nevyhol. Hitom sa pre tohtoročnú jeseň stala hadej kože.

farby

Aj napriek tomu, že vás jeseň bude zvádzať svojím daždivým počasím, obliekať sa do smutných farieb povedzte NIE! Staňte sa tou vyčnievajúce z davu a využite veľkú škálu jesenných farieb. Takýto horčicovo žltý kabát je báječným spestrením jesenných ulíc. Pokiaľ je ale táto farba na vás moc výrazné, nebojte sa tmavo zelenej či vínovo červenej.

Ak sa na tak farebný kabát necítite, skúste oživiť svoj outfit farebnými doplnkami ako je šál, čiapka, rukavice, kabelka. Tiež veľmi krásne vyzerajú farebné jesenné klobúky.

Nebojte sa experimentovať, ale dajte si pozor na kombinácie farieb, aby ste to predsa len neprehnali a farby sa medzi sebou nepřebíjely.