Čo bolí najviac? Rozchod!

Každého z nás to už iste postretlo, niekoho možno viackrát ako raz. Ale vždy to bolo rovnako bolestivé. Aj keď už vzťah nebol perfektný, vždy je to pre človeka stresujúce. Nech už bol dôvod rozchodu akýkoľvek, vždy človek upadne do depresie. Ako sa z toho čo najrýchlejšie dostať? Tu pár rád, ktoré môžu pomôcť. 

  1. Vyplakej sa!

Dať priechod svojim emóciám je základom pre uzdravenie duše. Je jasné, že vaše okolie vám bude hovoriť, ako nemáte kvôli takému plakať, ako si nájdete niekoho lepšieho. Veta „On Ti za to nestojí“ bude znieť zo všetkých strán. Ale my vieme, že ste spolu zažili aj tie pekné chvíle, a dotyčný vám bude chýbať. Preto si sadnite a vyplakejte sa! Avšak pozor! S ničím sa to nemá preháňať, a preto Nesmúťte pre váš zničený vzťah príliš dlho. 

  1. Len sama so sebou!

Naplánujte a uskutočnite deň len sama pre seba. Zvoľte deň, kedy máte voľno a nemusíte robiť nič. V tento deň si naplánujte veci, na ktoré ste nemali doteraz čas alebo sú tieto činnosti pre vás upokojujúce a príjemné. Niekto rád nakupuje, zájde si na kávičku s knihou v ruke, iný si rád zabehať či si skočí zaplávať. Medze sa tu nekladú a je len na vás ako si tento deň užijete. 

  1. Obnov svoje priateľstvo!

Čo si budeme nahovárať. Keď sme vo vzťahu je pre nás priorita priateľ a priatelia idú trochu bokom. Ale v tejto fáze je potrebné svoje priateľstvo obnoviť. Vezmi svoju kamarátku do kina, na víno, k vode. Určite budú priatelia organizovať stretnutia, na ktoré ťa radi pozvú, nie je dôvod ho odmietať!