Čiernovlásky, v tomto najviac vyniknete

Každá z nás je jedinečná. Viete, že podľa farby vlasov si môžete zvoliť najlepšie kúsky, ktoré vám pristanú skutočne zakaždým? Ktoré esá v rukáve by mala mať každá čiernovláska?

Nikdy neurobíte chybu

Na rozdiel od iných žien majú čiernovlásky jednu zásadnú výhodu – nech už si oblečú čokoľvek, vždy im to pristane. Bledučké prírodné blondínky musia dobre voliť, v čom im to pristane. Žena s havraní hrivou bude dokonalá skutočne vo všetkom! Existujú ale tipy, ktoré sú zaručenou tutovkou.

Čierna? Bez obáv

Ako jediné z dám si práve vy môžete dovoliť pustiť sa do čiernočiernej kombinácie, a pritom nestratíte ani kúsok šarmu a životnej iskry. Práve naopak. Čierne kokteilky budú najlepšie vyzerať práve na majiteľke čiernej hrivy. Nakúpte si do svojho šatníka aspoň jeden celočierny outfit a vyneste ho. Pritiahne pozornosť širokého okolia? Doplnky vyberajte veľmi striedme.

Sýto modrá farba

V roku 2020 bola ako farba roku vyhlásená klasická modrá. Práve ten rok mohli zaplesať všetky čiernovlásky. Táto farba im neskutočne pristane. Je pritom úplne jedno, či sa jedná o opálené typy, alebo o ženu svetlejšej pleti. Sýto modrá farba pristane všetkým čiernovláskam.

Modrú farbu môžete použiť ako základ pre váš outfit, do ktorého pridáte jeden prvok svetlo modrej farby. Teraz budete skutočne neodolateľná. Budete sa cítiť ako bohyňa. Táto farebná kombinácia vám prinesie prílev sebavedomia a energie.

Púdrová farba

Nie je pravdou, že čiernovlásky by mali nosiť bielu farbu. Síce im pristane, rovnako ako všetko ostatné, ale táto farba často dokáže upozorniť na ich nedostatky. Prvé vrásky, vlasy bez lesku – to všetko sa v outfite, kde je biela, neodpúšťa. Skúste preto radšej bielu vymeniť za púdrovú. V tej budete oveľa viac sexi. Nedostatky zmiznú a z vás sa stane štýlovo vyzerajúca žena, ktorá hýri sebavedomím.

Milé čiernovlásky, už máte doma svoje esá v rukáve?