Chcete sa prefarbiť na blond? Vieme, aké odtiene blond frčí

Každá žena vie, čo jej pristane. Teda väčšina žien to vie. Niektoré ženy stále hľadajú svoje ja a neustále si farbí vlasy. Chcú zistiť, aká farba je pre nich ideálne, v akej sa cíti dobre. Stále viac žien skúša rôzne odtiene blond, dôvodom je pravdepodobne fakt, že označenie „blond“ predstavuje celú škálu rôznych odtieňov, ktoré sú pre ženy naozaj atraktívne a lákavé. Zoznámme sa s konkrétnymi blond odtiene, ktoré dnes frčí a ktoré ženy skúša najviac.

ľadová blond

Veľmi obľúbený je odtieň „ľadová blond“. Jedná sa o číslo jedna medzi letnými trendmi. Ľadovú blond milujú nielen modelky, ale aj herečky alebo speváčky. Keď chcete nafarbiť svoje vlasy na ľadovú blond, chcete docieliť ľadového vzhľadu. Nie je to však ľahké, počas celého procesu farbenia môže dôjsť k zničeniu vlasov. Pre ľadovú blond si tak choďte k naozaj kvalitnému kaderníkovi, ktorý používa len kvalitné produkty na vlasy.

Odtieň praženého kokosu

Chcete, aby vaše vlasy boli spojením prírodných odrastov a blond odtieňa? Potom požiadajte svojho kaderníka o odtieň praženého kokosu. Odtieň praženého kokosu je veľmi zaujímavý, dodáva vlasom šmrnc. Navyše vlasy tohto odtieňa nie je nijak ťažké udržiavať, stačí len trocha kvalitnej vlasovej kozmetiky.

Klasická zlatá blond

Nesmieme zabudnúť na klasiku v podobe zlatej blond. Mysleli ste si, že sa tento odtieň už nenosí? Potom ste sa pomýlili. Zlatá blond je naozaj unikátny a je stále moderné, najmä v lete hrejivými odlesky zaujmete. Klasickú zlatú blond odporúča nejeden kaderník, a to hlavne z toho dôvodu, že vlasy tak neničí ako trebárs spomínaná ľadová blond.

Balayage

Poznáte techniku ​​farbenie zvanú balayage? Jedná sa o techniku ​​farbenie, ktorú miluje nejedna celebrita. Vlasy budú vďaka tejto technike farbenia vyzerať ako vyšisované od slniečka, vrch vlasov bude ľahko tmavší, spodok potom svetlejšie.