Chceš byť IN? Kúp si mom jeans!

Jeseň bude za chvíľu a s ním aj nové módne trendy. No, tu je ale spájanej nové trošku zavádzajúce. Všetci vieme, že sa nám móda vracia. A aj keď si povieme, že toto na seba nikdy znovu neoblečie, za nejaký ten čas si v tom podobnom modeli pyšne vykračujeme ulicou.

Čo sú to teda MOM JEANS?

Toto sú nohavice, ktoré bude milovať snáď úplne každá žena, ktorá je na seba oblečie. Nastal koniec upnutým, nepohodlným nohaviciam! Tieto nohavice sú voľného a teda veľmi pohodlného strihu. Nemusíte u nich riešiť širšie stehná alebo lýtka či iné pre nás ženy známej komplex. Nohavice sú strihané do pása. Vďaka tomuto pasu sa nám trošku väčší podbruško povedie ľahko a pohodlne zamaskovať.

Látka je ako inak než džínsovina. Džínsy by nemali žiadne žene v šatníku rozhodne chýbať. A ak chce byť tohtoročnú jeseň IN, musí to byť džínsy tohto strihu. Teda vyšší pás a rovnaké nohavice. Džínsovina u mom nohavíc je trochu tvrdší ako sme si cez leto zvykli. Ale akonáhle si na pevnejší materiál zvyknete, nedáte na ne dopustiť.

Čo k nim obliecť?

V týchto džínsoch môžete ísť ako športovo, tak i elegantne zladená. Záleží čisto na vašej nálade a príležitosti, kde nohavice obliekate. Mom jeans môžete zaobstarať ako s „trhancom“ tak bez nich.

Bez rôznych vyšúchané sa a dier na kolenách, ktoré sú teda pre ležérny štýl nevyhnutné, ale pre eleganciu veľmi nežiaduce. Môžete k nim obliecť blúzku na gombíky, zakasanou do nohavíc, a najlepšie v odtieňoch žltej, pretože žltá je tento rok IN. Ale krásna biela blúzka má svoje čaro a dodá na eleganciu. K tomu lodičky a kabátik a môžete vyraziť.

Ak vás čaká uvoľnenej stretnutie s kamarátmi, prečo neobuť k momkám tenisky a top ktorý nám ľahko poodhalí pas?